Trailer na Beyond Skyline aneb mimozemští zloději mozků jsou zpět

Po všech stránkách béčkový sci-fi snímek Skyline z roku 2010 v režii bratrů Strausových nevyužil svůj plný potenciál. Svůj díl viny nesou také samotní režiséři, kteří nedokázali využít své druhé šance. Jejich katastrofálně špatný sci-fi horor a součást univerza dvou nesmiřitelných ras – Vetřelců a Predátorů – rozdupali kritici i diváci. Bohužel filmem Skyline upadli nejspíš definitivně v nemilost. Film sice dopadl lépe než zmíněné mimozemské rasy ve válce, ale výhra to rozhodně nebyla.

Digitální triky v rámci béčkové tvorby působily věrohodně. Jenže konec hodný k zamyšlení a originální vzezření mimozemšťanů nezachrání film, který je plný nudných dialogů nesympatických postav na facku a tak nějak prázdné akce. Skyline stál 10 miliónů. Ale celosvětově vydělal téměř 80. Takže se dá říct, že pokračování bylo jen otázkou času. A nyní se ledy pohnuly.

Youtube brázdí první oficiální trailer na film Beyond Skyline. Do kin by měl dorazit ještě letos. To ale naznačuje, že půjde pouze o tuzemskou projekci. My ostatní si asi budeme muset počkat, až bude film ke stažení. Každopádně trailer nevypadá vůbec špatně. Triky jsou o poznání realističtější. Do hlavní role byl dosazen sympatický Frank Grillo, který už v druhém a třetím snímku Očista ukázal, že dokáže jako herec utáhnout celý děj filmu sám. Nečekejte žádné dějové hody. Grillo v roli otce se vydá hledat svého uneseného syna. A to je vše. Film bude režírovat Liam O´Donnell. Scénárista původní filmu. Jak to celé dopadne? To je zatím ve hvězdách. Nicméně na trailer se můžete podívat již nyní.

Předchozí článekNejděsivější hororové filmy odehrávající se v podzemí
Následující článekRecenze: Bez srdce – příběh Srdcové královny

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

18 + seven =