Sex s bejvalkou jako detox

Znáte to, rozešli jste se a pak jste se na skok setkali. Věřili jste, že vášnivá noc bude jen aktem animální touhy a ráno se rozejdete s pocitem úlevy, že o nic nešlo. Přeci jste se rozešli.

Nové studie hovoří o  tom, že sex funguje jako přechodová fáze, která pomáhá překonat fakt, že už nejste spolu. Sex bez citů a příslibů společně strávené budoucnosti a snídaně ve dvou je osvobozující. Je to esence vztahu. Přes všechno to, co neklapalo a rozvedlo vás od sebe, byl sex tím, v čem jste našli vždycky společnou řeč. Akorát se nebudete hádat, že ona chce děti a vy ne, že její matka chodí bez pozvání i do koupelny a pořád ještě kape dřez v kuchyni, i když už to půl roku připomíná.

Sex je fajn. Jde vám jen o to jedno a nikdo to tomu druhému nemůže vyčítat. Nakonec jste se přeci rozešli, takže dřez je záležitostí instalatéra a maminka imrvere bez pozvání v obýváku nemilé překvapení pro vašeho nástupce. Všechno hovoří pro. Proč tedy sex s bejvalkou ne?

Protože když se chcete zbavit závislosti na heroinu, nemyslete, že to přejde tím, že začnete šňupat jen o víkendech. Pokud chcete svůj vztah definitivně uzavřít, zapomeňte i na vášnivé chvilky. Pokud jste se rozhodli rozejít, udělejte to. A nenamlouvejte si, že při sexu o nic nejde. Je to volání po časech, kdy jste měli společnou řeč. Pokud ji ale nenacházíte jinde než v sexu, dejte vztahu vale.

KOUKNI SE  Jak si vybrat erotické prádlo

Sex s bejvalkou může fungovat jen chvilku, dokud si budeme namlouvat, že takhle je rozchod snesitelnější, že je to pomalá odvykačka, detoxikace organismu. Jako když dinosauři lezli z vody na souš. Trvalo to miliony let a nakonec máme suchozemskou faunu. Omyl.

Jestli nechete vyhynout, zapomeňte na sex. Pusťte si studenou sprchu nebo kladivo na palec. Ale zapomeňte na sex s bejvalkou. Jednou pro vždy.

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

twenty − 4 =