Sex na usmířenou – nenávist a láska v jednom

V jednu chvíli byste se nejraději zabili a v té druhé podlehnete spalující vášni. Protichůdné emoce a jejich extrémní výbušnost mohou pro nezasvěceného být neuvěřitelným příběhem z jiného vesmíru. Nic není vzdálenější pravdě. Jde o přirozenou reakci organismu.

Jednou za čas se rozhádá každý pár. Tam, kde bylo všechno zalité sluncem, stojí najednou proti sproti sobě dva nesmiřitelné tábory. Není podstatné, co bylo příčinou hádky. V jednu chvíli jste se milovali a najednou se nenávidíte. Láska prochází žaludkem a není se co divit, pokud čas od času máte chuť povečeřet jeho játra.

Sex na usmířenou

Nenávist i láska se rodí velmi blízko sebe. Jejich mechanismus je natolik podobný a intenzivní, že k sobě mají blíž, než jakékoliv jiné emoce. Hádka stejně jako zamilování vyplavuje do krve hormonální koktejl, který atakuje naši fyziologickou bázi. Znáte sami ten pocit, kdy nemáte stání, musíte za každu cenu něco dělat. Jít štípat dřevo, nebo konat dobro. Záleží na impulzu. Čím intenzivnější hádka je, tím jste blíž k sexu .

V každé hádce máme pocit, že nás ten druhý zradil, že nás již nemiluje, neváží si nás, přetrhal všechna pouta a odcizil se. V náručí tak hledáme především ztracený pocit jistoty a intimity, který jsme v hádce ztratili. To neviditelné spojení, díky kterému jsme na stejné vlně, které cítíme i na dálku. Intenzivní pocit sounáležitosti.

Sex na usmířenou je výsledkem prosté reakce našeho organismu. Cheme zpět to, co jsme ztratili. Stejně jako umíme plakat štěstím. To ale neznamená, že nás každý fór rozesměje a každý dárek učiní šťastnými. Někdy se to prostě nepovede.

KOUKNI SE  Karmické vztahy, jejich osudovost a nebezpečnost

Hádka pak končí omluvou, obětím, nebo prostě vyšumí. Sex na usmířenou by měl být aktem vášně a spontánní reakce našeho já. Neměl by být vynucován, A především by na něj měli být naladěni oba.

Už jste řekli všechno, co jste chtěli a několik věcí, které jste nechtěli a cítíte spalující touhu splanout v jedno tělo, ale váš partner nechce? Nedá se nic dělat. Každý zpracováváme hádku jiným způsobem a není nic horšího, než nabrat druhý dech a pokračovat v ní. Dejte mu čas. Někdy je potřeba všechny křivdy rozchodit, spracovat a vyotit jiným zůsobem, než milováním.

Darina D.

Předchozí článekRecenze: Farming Simulator 19 Platinum Edition – Farmář, ten tvrdej chleba má
Následující článekPodívejte se na záběry z chystaného Age of Empires IV

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

five − 3 =