Sex na síti – milostné hry v novém tisíciletí

Víte jaký je sex „na světlušku“? To si oba večer zalezou spolu pod peřinu a místo vášně v očích se jim rozsvítí displeje mobilů. Nakonec je pozře jejich sociální bublina a všechny nové tweety, posty, statusy a notifikace. Nebo jen nekonečné padající řady kostek mizející v prázdnotách mobilních telefonů. Stejně jako jejich milostné životy.

Určitě to znáte taky. V tramvaji byl slabý signál, v práci to nešlo, data vám vyplácala dcera a stahování filmu, který byl ubožejší než čekání, než se stáhne a doma si vás vyžádaly rodinné povinnosti. Konečně je tu večer, všude tma, ticho, mrtvo a toužený klid na celý ten báječný svět, ve kterém se toho událo tolik nového a důležitého, co nám nesmí zaručeně uniknout.

People, Girl, Woman, Blonde, Hair, Alone

Jasně, že jsou mobilní telefony zabijáky erotické vášně a jakéhokoliv sexu. Ale jde to i jinak. Všude platí: máme to takové, jaké si to uděláme.

Jestli dovolíte všem vaším tisící pěti stům devadesáti sedmi kámošům , které jste nikdy neviděli, aby vám večer vlezli do postele se svými vyfiltrovanými životy a rádoby vtipnými videi, které dvakrát obletěla svět, ale ten pejsek s hlavou v záchodě je „tááák lostomilej“, že vám to nedá, kouknout se znovu, máte problém.

Pokud vás světlo displeje rozčiluje stejně jako nespolehlivá erkece, máte ještě šanci, něco s tím dělat. Minimálně s tím mobilem, to ostatní se spraví následně.

Photography, Cell, Phone, Smartphone

Mobily jsou prostě fajn. Berte to tak. A namísto toho, abyste se za ním schovali před naléhavostí a podstatou reality, otevřete se jí.

KOUKNI SE  Sex a stárnutí: jaké změny se stárnutím musíte v sexu očekávat a jak si i tak sex užít?

Vaše fotka asi nenasbírá tolik lajků, aby vám posty na Facebooku začaly vydělávat, ale když se zamyslíte, a pošlete ji třeba v pracovní době svému partnerovi. Určitě to efekt mít bude. Pokud je zrovna v práci, ze které se nemůže zrovna uvolnit, kdy by se mu to hodilo, váš vyprsený výstřih zaručí, že se bude minimálně domů dost těšit a pro tentokrát se vykašle i na přesčasy.

Že se zrovna nemůžete obnažit, nebo nemáte ruku tak dlouhou, aby se do foťáku ve vašem mobilu vešlo všechno to, co si s Vámi vzal? Použijte slova. Že po něm toužíte, že víte, po čem se vám stýská a co si přejete, aby s vámi udělal? Jen do toho, řeknete mu to.

Internet je otevřená kniha a všichni vidí všechno. Neznamená to nutně, že díky sítím ztratíme i naši intimitu. Pokud váš vášnivý vzkaz tedy nepošlete rovnou celé skupině. Sítě a mobilní telefony nemusí být nutně zabijákem vášně. Mohou být jejich nástrojem.

Jen nezpanikařit. Ty kostičky budou padat pořád dál. A jestli vám jedno vtipné video uteklo, zítra bude deset jiných a možná i vtipnějších. Možná nevíte, že váš spolužák zrovna posnídal nebo vyvrhnul večeři. Ale víte, jak se na vás vaše dívka těší a na co všechno se můžete těšit vy.

Darina D.

Předchozí článekMinecraft Dungeons stále nezná datum vydání, za to představil nový trailer
Následující článekPoděkujme svým játrům

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

13 − 7 =