Peter Dinklage a Elle Fanning v traileru zůstali na Zemi sami

Zprvu by se mohlo zdát, že drama s prvky science-fiction I Think We’re Alone Now nabídne další pohled na svět, v kterém přežila jen hrstka lidí. Tento snímek bude ale klást větší důraz na charaktery postav, emoce a vizualizaci světa bez všudypřítomných lidí.

Režisérka Reed Morano, která má mnohem více zkušeností za kamerou (Ptáčata, Kouzlo Belle Isle, Válečný příběh, Lepší teď než nikdy) se po třech letech od svého debutu Meadowland posadí do režisérské židle.

I Think We’re Alone Now je příběhem o podivínském Delovi, který si dlouho myslí, že je jediným žijícím člověkem na Zemi. Dokud nepotká Grace, narušitelku jeho poklidného života. Její historie a motivy jsou přinejmenším tajemné. Co je pro Dela ještě horší? Chce zůstat.

Nové dramatické sci-fi pouze o dvou lidech je psychologickým náhledem do lidského chování a nepopíratelné potřebě po společnosti. Koneckonců, člověk je od přírody tvor společenský.

Jedinou ústřední dvojici v celém filmu ztvární Peter Dinklage, který vděčí za svou popularitu především úspěšnému seriálu Hra o trůny a Elle Fanning (Babel, Koupili jsme ZOO, Zloba –  Královna černé magie, Jak balit holky na mejdanech), vycházející herecká hvězda. Film prozatím nemá stanovené datum české premiéry, takže si budeme muset počkat.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

Předchozí článekRecenze: Všechno bude nabízí emoci v jediném záběru
Následující článekRecenze: Nohama napřed – od všeho kousek a přitom o ničem

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × three =