Nálož filmových a seriálových spotů ze Super Bowlu

Stejně jako každý rok i letos došlo na finále amerického fotbalu. Pro nás Evropany je toto finále mnohem sledovanější z jiného důvodu. A to filmového místo sportovního. Během finále Super Bowl studia vypustí hned několik spotů na nejočekávanější filmy a seriály, ale i absolutní novinky.

1Scary Stories to Tell in the Dark

Jako první začínáme hororovým snímkem o partě dětí, které musí čelit svým nočním můrám, aby zachránily své město. Film vychází ze stejnojmenné dětské knihy. (To musí být docela temné čtení.) Film režíruje André Øvredal (Lovec trolů, Tunnelen, Tajemství smrti slečny Neznámé). Scénář pak napsali bratři Dan a Kevin Hagemanovi s Guillermem del Torem, Johnem Augustem, Marcusem Dunstanem a Patrickem Meltonem. Americká premiéra je stanovená na 9. srpna 2019. Ta česká je momentálně bez data.

2Avengers: Endgame

Samozřejmě na takové události nemůže chybět ani Marvel, který takto vyslal do světa první spot od dob prvního traileru na letošní týmovku Avengers: Endgame. Téměř celá ukázka zahrnuje nové záběry, takže každý bude moct studovat celý spot vteřinu po vteřině. Završení dobrodružství skupiny Avengers v současné sestavě dochází ke svému konci. Avengers: Endgame se blíží mílovými kroky a režisérští bratři vypustí svůj nejnovější počin již 25. dubna 2019 do českých kin.

3Příběh služebnice

Novou ukázkou navnazuje na premiérovou třetí sérii současný seriálový fenomén snoubící drama a sci-fi. Příběh služebnice, který vychází ze stejnojmenné knižní předlohy, představuje dystopickou budoucnost s téměř nulovou porodností. Ženy jsou nucené žít jako konkubíny ve fundamentalistické diktatuře a každá ještě schopná plodit je poslední naději lidstva. Seriál sice odstartoval v roce 2017, ale už teď slaví úspěchy u nás i ve světě. Navíc stihl získat dva Zlaté Glóby. Třetí série startuje 25. dubna 2019.

KOUKNI SE  Žena v okně: Agorafobie, tlumící léky a vražda sousedky

4Captain Marvel

Svůj prostor na finále Super Bowlu dostala také nejnovější členka Marvel univerza a první ženská superhrdinka MCU v hlavní roli. Carol Danvers aka Captain Marvel s tváří herečky Brie Larson se svou premiérou v kinech doslova klepe na dveře. První letošní dobrodružná, akční a trikově bohatá jízda ze studia Marvel nás čeká již 7. března. 2019. Spolu s ní se vrátíme v čase do let devadesátých a do společnosti starých známých i nových postav. Držte si klobouky, protože to bude jízda.

5Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Jak slíbili, tak také splnili. A proto nás letos nečeká klasické pokračování vysokooktanové série Rychle a zběsile. Takový spin-off dvou postav, které nejsou v sérii úplně od začátku. Konkrétně půjde o policistu Hobbse (Dwayne Johnson) a původně padoucha Shawa (Jason Statham). Jeden hot a druhý čehý budou muset spolupracovat, aby zastavili ještě většího záporáka, kterého si tentokrát střihne Idris Elba. Spálené gumy a rozbité hlavy budou k vidění od 1. srpna 2019.

6Alita: Bojový anděl

O pozornost si řekla také andělsky nebezpečná Alita ve světě budoucnosti plné kybernetických strojů, vylepšených lidí s bohatým hereckým obsazením a nadstandardními vizuálními efekty. Jak se dvojici Rodriguez (režisér) – Cameron (producent) podařilo převést kultovní Manga sérii do dnešní hrané filmové verze se můžete přesvědčit od 14. února 2019. Alita: Bojový anděl ze všech nejbližších očekávaných titulů po finále amerického Super Bowlu dorazí do kin jako první.

KOUKNI SE  Trailer na film Borat 2

7Toy Story 4: Příběh hraček

Během finále amerického fotbalu se nezapomnělo ani na dětské diváky. Nečekané a zároveň dlouho očekávané pokračování kultovní a velice úspěšné animované trilogie Příběh hraček se připomnělo nejen dětským divákům. První teaser vyšel již před nějakou dobou. Nyní během finálového sportovního klání se žijící hračky hlásí o slovo znovu. V režii Joshe Cooleye se čtvrtý Příběh hraček vrátí na plátna kin 8. srpna 2019.

8The Twilight Zone

Posledním spotem je poté pozvánka na novou verzi stejnojmenné seriálové klasiky, která je u nás spíše více známá jako Zóna soumraku. Jedná se o nejrůznější příběhy žánru sci-fi, hororu a tajemna, které na sebe nijak nenavazují. Něco na způsob Krajních mezí. Půjde o nové příběhy vytvořené současnou generací režisérů a tvůrců, kteří mají větší zkušenosti s těmito žánry. Roli vyprávěče získal režisér Jordan Peele (Uteč a připravované My). První příběh dorazí na obrazovky 1. dubna 2019.

 

 

 

 

Ondřej Blahut

 

 

 

www.comingsoon.net, www.youtube.com

Předchozí článekGalerie: První fotky z natáčení Once Upon a Time in Hollywood
Následující článekZase je tu Valentýn….sakra

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × 3 =