Mark Wahlberg se pochlubil výsledky svého přísného tréningu

Mark Wahlberg se na Instagramu pochlubil svými svaly. K fotce přidal komentář, že jde o výsledky šestiměsíčního tréningu a zdravé stravy. 48 letý herec udržuje dlouhodobě velmi náročný, denní časový harmonogram, posuďte sami:

Vstává ráno ve 2.30 každý den!, ve 2.44 se pomodlí, ve 3.15 ráno se nasnídá. Od 3.40 do 5.15 poprvé cvičí. V 5.30 si dá potréningové jídlo. V šest ráno si dá sprchu a o půl osmé si jde zahrát golf. V osm ráno si dá svačinku, v 9.3. jej čeká cryo rehabilitace a v 10.30 další svačinka. Od 11 do 13 hodin se věnuje rodině, čekají ho pracovní schůzky a telefonáty. V jednu si dá oběd. Od 14 hodin ho čekají zase pracovní schůzky a telefonáty, v 15 hodin jede vyzvednout děti ze školy, v 15.30 zase svačinka, od 16 hodin čeká Marka druhý tréning, v pět odpoledne se vykoupe, o půl šesté nastane čas pro rodinu spojený s večeří a pozor, v 18.30 je čas jít na kutě!

Tohle je denní rozpis Marka Wahlberha, nevypadá to krutě? Podle fotek nese tréning své ovoce, někdo potřebuje přísný režim, aby se neflákal, co Marku?

Přísný denní režim Marka Wahlberga nese ovoce.

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

19 + fifteen =