Joaquin Phoenix podstupuje kvůli roli další tělesnou transformaci

Joaquin Phoenix prošel ve své nejnovější roli poměrně působivou proměnou. Hvězda Jokera je dobře známá tím, že do své postavy dává všechno a neostýchá se změnit svůj vzhled, pokud to role vyžaduje.

Phoenix už dříve shodil 23 kg, aby mohl hrát Arthura Flecka v Jokerovi, a nyní byl vyfotografován na place svého nejnovějšího filmu Disappointment Blvd, kde vypadá pozoruhodně odlišně.
Na záběrech je Phoenix vidět, jak stojí bez trička s prořídlými šedivými vlasy, a byl také spatřen v boxerkách a bílé košili. Vypadá jako otylý starý chlap, zcela v kontrastu s předchozí rolí Jokera, v které se transformoval do vychrtlého, duševně nemocného Jokera. Phoenix již dříve hovořil o tom, jak těžce hubnul kvůli roli ve filmu Joker.

Řekl to agentuře AP: „Jakmile dosáhnete cílové váhy, všechno se změní. Jako hodně těžké je to, že se každý den probudíte a jste posedlí zhubnout třeba o 0,3 kila. A opravdu si vypěstujete něco jako poruchu. Je to divoké.“ Phoenix dodal: „Myslím, že zajímavé pro mě je, že to, co jsem očekával a předpokládal s hubnutím, byly pocity nespokojenosti, hladu, určitého druhu zranitelnosti a slabosti. Ale co jsem nečekal, byl ten pocit jakési tekutosti, který jsem cítil fyzicky.“

A zdá se, že Phoenix by si mohl dát všechno znovu, po zvěstech, že se chystá druhý film o Jokerovi, přičemž Hollywood Reporter tvrdí, že režisér Todd Phillips už pracuje na pokračování. Phoenix již dříve přiznal, že by rád natočil pokračování, pokud bude mít kvalitní příběh. V rozhovoru pro Los Angeles Times řekl: „Dlouho před premiérou nebo předtím, než jsme měli představu, zda bude film úspěšný, jsme mluvili o pokračování.

KOUKNI SE  Jak jsem se zúčastnil natáčení Grey Mana v Praze

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

sixteen − 16 =