Ideální místa na seznámení, kde partnera poznáte nejvíc

sensual business couple undressing in elevator

Nejdříve si ovšem položte otázku, co na partnerovi chcete vlastně poznávat. Chcete vidět do detailů jeho tělo, než s ním skončíte v posteli a budete nemile překvapení? Nebo chcete poznat, jak se chová v krizových momentech?

Koupaliště, plážový volejbal

Na koupališti vidíte do detailů každý kousek těla, kromě intimních partií, pokud nenavštěvujete nude pláž. Tělo vidíte v pohybu, což nemusí být vždy příjemný zážitek. Co si tak dát partičku beachvolejbalu? Zjistíte u toho, jak se dotyčný pohybuje, jaké má postřehy, všechno vlastnosti podstatné k přežití, které vaše instinkty uvítají.

Na vodě

Zážitkové víkendy odkrývají charakter lidí, zvlášť pokud se musíte přemísťovat z místa na místo a kooperovat s ostatními. Vidíte, jak se dotyčný chová, když chce něco získat, vidíte jej, jak řeší kritické momenty na pramici ve víru, nebo když začne pršet. Zážitky nejsou jen o vodě, jsou o vašich zájmech, józe, motorkářství nebo přespolním běhu.

Ve výtahu

V zaseklém výtahu, v havarovaném letadle uprostřed lesa, v porouchaném autě mimo civilizaci. To jsou místa, která jsou zcela ideální pro to, abyste svého partnera poznali do morku kostí. Pokud vás nezabije, pravděpodobně se zblížíte.

Jsou naopak místa, kde se vlastně vůbec nepoznáte, ale stojíte o to vlastně?

V klubu, na koncertě

Většinou vám není rozumět, protože příšerně řve hudba, jste tak opilí, že si druhý den nic nepamatujete. Ideální na seznámení, což?

KOUKNI SE  Pornifikace sociálních sítí aneb špulení rtů a kozy ven

Teambuilding

Ten večer chcete co nejrychleji zapomenout, protože jste se chovali nepřístojně, stejně tak vaše šéfová nebo šéf a vy si s sebou nesete jen tiše hryzající svědomí.

Charlie Brown

Předchozí článekDo Age of Empires II konečně přibydou i Češi
Následující článekDisney chystá seriálové pokračování animovaného filmu Příšerky s.r.o.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two + 1 =