Ferry má vlastní seriál. Proč se na něj od listopadu na Netflixu dívat?

Na začátku listopadu se dočkáme seriálu, jehož hlavním protagonistou je asi nejpopulárnější postava předchozího seriálu s názvem Undercover. Ten nedávno Netflix reklamoval v novinkách, i když se seriál natáčel mezi lety 2017 až 2021. Seriál sleduje v první řadě dvojici detektivů, kteří se v utajení infiltrují do mafiánského prostředí. Ovšem prostředí připomíná život našich světských od houpaček, je plné záměrně víceméně retardovaných a buranských postav, které vám možná i přirostou přes svou brutalitu k srdci. Undercover má celkově tři řady po deseti, deseti a osmi dílech. Není pravidlem, aby přibývající série byly lepší, tady je podle mě nejlepší třetí série z prostředí turecké mafie v Belgii. V závěsu série první a nakonec až série druhá, až příliš rozvleklá a ne tolik napínavá.

Ve změti figurek z podsvětí vyčnívá postava bodrého Ferryho, který je vznětlivý, uznává jen vlastní pravidla, není to žádný intelektuál, ale protřelý zločinec. A k němu se i vrací spin off filmu s názvem Ferry, který je o úplných začátcích kriminálníka. Vtipné je, že se točil až po seriálu, takže jeho i jeho ženu museli omlazovat, u Ferryho to vypadá s obarvenými blonďatými vlasy legračně.

Konečně seriál Ferry bude navazovat na filmový spin off a budeme sledovat jeho kariérní eskapády jako dealera extáze na území Belgie.

Ne evropské poměry jde o nezvykle svižný, vtipný a napínavý seriál, který se blíží úrovní například seriálu Ozark. Charaktery postav jsou z masa a kostí, děj má spád, seriál netrpí neduhy evropských filmů, které jsou buď úplně mimo mísu reality jako nabubřelý seriál Lupin nebo La Casa Del Papel, nebo jde o nezábavná a těžkopádná sociální dramata bez napětí a spádu pořádných kriminálek. Undercover je zábavná a vtipná podívaná a dokáže zaujmout uvěřitelným příběhem a budováním napětí.

KOUKNI SE  Seriál Monstrum v první sezóně s kanibalem Dahmerem bude mít v druhé sézóně hned dva sériové vrahy

Kubin

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

sixteen + 3 =