Annabelle se v prvním traileru vrací domů

Alespoň tak zní oficiální název třetí Annabelle v angličtině (Annabelle Comes Home). U nás je film známý jednoduše pod názvem Annabelle 3. A to znamená jediné. Hororová Conjuring (V zajetí démonů) rodina letos přivítá nový přírůstek do své menšího filmového univerza. Právě třetí Annabelle bude kombinovat prokletou panenku s ústřední hereckou dvojicí z prvního a druhého snímku V zajetí démonůVera Farmiga, Patrick Wilson.

Po loňském hororu Sestra, který nás zavedl k originu děsivé postavy, která terorizovala manžele Warrenovy, nás letos čeká pokračování hrůzostrašné panenky Annabelle. Manželé Warrenovi přivedou Annabelle na místo, kde jak doufají, už nebude moct páchat další škody. Do své sbírky posedlých a prokletých artefaktů, které jsou lidem životně nebezpečné a musí proto být udržované mimo povědomí okolního světa. Jenže ani zamčené a posvěcené sklepení démonickou panenku neudrží. Zvlášť, když místnost potají navštíví jejich desetiletá dcera Judy. Tentokrát se neprobudí pouze zlo skryté v panence, ale veškeré síly, které spočívají v uzamčeném sklepení manželů Warrenových.

Kolotoč plný děsu, hrůzy, nervy drásajících momentů, teroru a spousty lekacích scén v podání režisérsky debutujícího Garyho Daubermana se opět roztočí 27. června 2019.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net

Předchozí článekSpecial Look k Avengers: Endgame je poslední ochutnávkou
Následující článekRecenze: Smrt před branami

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

1 × three =