Nejlepší filmové trailery ze Super Bowlu 2018

Zatímco my se v Evropě soustředímě spíše na zimní olympijské hry, v Americe probíhá od 4. února Super Bowl, nejprestižnější turnaj v americkém fotbale. Vysoké sledovanosti turnaje využívají nejrůznější reklamní značky, které se každoročně předhánějí v ceně za nejvtipnější a nejoriginálnější reklamu. Kromě toho jsou v tomto období vypuštěny do světa nové trailery na očekávané filmy. Dorazil například další trailer na nový Jurský Svět, Star Wars film o Hanu Solovi nebo Avengers: Infinity War. Podívejte se na všechny nejzajímavější trailery ze Super Bowlu.

5. Mrakodrap

Mrakodrap je nový akční thriller s Dwayne “The Rock” Johnsonem v hlavní roli. Ten si zahraje bývalého šéfa záchranářského týmu a válečného veterána, který se nyní specializuje na bezpečnost mrakodrapů. V jednom čínském mrakodrapu, který má na starosti, vypukne náhle požár a jeho rodina se nachází v patrech nad plameny. Film má na svědomí režisér a scénárista komedií Vybíjená a Millerovi na tripu.

4. Jurský svět: Zánik říše

První Jurský svět se stal jedním z nejvýdělečnějších filmů všech dob, a tak bylo jasné, že druhý díl na sebe nenechá dlouho čekat. Je jisté, že se vrátíme na Isla Nublar a do zdevastovaného prostředí Jurského parku, který tak nechvalně špatně dopadl na konci předchozího filmu. Oba hlavní představitelé jedničky (Chris Pratt, Bryce Dallas Howard) se vrací s partou nových lidí na ostrov za účelem záchrany dinosaurů. Na ostrově se probudila sopka a hrozí, že všechny tvory zahubí. Právě tady přichází na scénu stará tvář z původních snímků – Jeff Goldblum. Pronese otázku, zda mají být dinosauři lidmi oživení, zachránění před jistou smrtí nebo ponechaní napospas svému osudu. Jenže pravdou je, že život si najde cestu…

KOUKNI SE  Nejočekávanější sci-fi a fantasy filmy roku 2020

3. Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War je bezpochyby jedním z nejočekávanějších superhrdinských filmů roku. Už v květnu v něm spojí síly klasičtí Avengeři, Strážci galaxie a Doktor Strange proti společnému nepříteli Thanosovi. Režie se ujali bratři Anthony Russo a Joe Russo, kteří režírovali druhý a třetí díl Kapitána Ameriky. Hudbu k filmu složí Alan Silvestri, který složil oblíbenou hudbu z filmu Avengers. 

2. Solo: A Star Wars Story

Sólový film Hana Sola patří k nejočekávanějším sci-fi filmům letošního roku. Zároveň je to film opředený mnoha tajemstvími, protože až donedávna k filmu nebyla jediná ukázka ani žádné shrnutí děje, které by doopravdy přiblížilo, o čem celý film vlastně bude. Obavy skalních fanoušků série Star Wars ale začaly pomalu opadat po uvedení těchto prvních ukázek, které vypadají velmi dobře.

1. Mission Impossible: Fallout

Pod názvem Mission: Impossible – Fallout přijde do našich kin 2. srpna šestý díl špionážní série s Tomem Cruisem v hlavní roli. Film se už teď proslavil tím, že při natáčení skoku mezi mrakodrapy se herec zranil a práce se na několik měsíců zastavily. Tom Cruise je známý tím, že na většinu kaskadérských kousků si vystačí sám a nepotřebuje dvojníka. Z trailerů je zřejmé, že Cruise kvůli dobře vypadajícím trikům musí opravdu tvrdě dřít.

Náš oficiální YouTube kanál s nejnovějšími trailery a vtipnými videi můžete navštívit zde

KOUKNI SE  Nejpřeceňovanější herečky Hollywoodu

Pavel Melotík

Zdroj: https://www.cbr.com/super-bowl-2018-best-trailers/

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

14 − four =