Navštívila jsem soukromou sexparty v Praze

Jste single a nemáte do čeho píchnout? Nebo Vás láká vzrušení z nepoznaného? Jste pár, který se při sexu nudí, a nebo naopak chcete s partnerem objevovat stále nové a nové vzrušující zážitky? Nejste úplní bigamisti a puritáni? Nebo naopak máte dar ke všemu přijít jako slepý k houslím stejně jak já? Pak navštivte soukromou sexparty jako já.

Krok do neznáma

Kolikrát jsem pročítala inzeráty, že pár hledá další pár k sexuálním hrátkám. Vždy mi to přišlo zvláštní. Do té doby, dokud jsem s partou kamarádů a kamarádek netrávila celé odpoledne a večer při víně na Náplavce. Ve chvíli, kdy nás to tam přestalo bavit, padl návrh na soukromou party u jednoho z párů. Nikdo nic nenamítal, všichni jejich party znali kromě mě. Šla jsem s davem a vydala se s nimi.

Sex, Drogy a Rock N roll

Při příchodu do bytu se nedělo nic neobvyklého. Rozdělalo se spousty alkoholu, co se cestou nakoupil. S přibývajícími prázdnými lahvemi alkoholu padaly zábrany některých účastníků. Proto asi nikoho nepřekvapilo, když jedna z účastnic party se rozvlnila v rytmu hudby a začala se svlékat. Sex a drogy uvolňují běžně atmosféru, a v tu chvíli bylo vše jinak. Ona dotyčná jen u striptýzu neskončila.

Bizár nebo orgasmus na prvním místě 

Jelikož většinu osazenstva tvořili muži, kteří ochotně striptýzu pomáhali, první sexuální doteky na sebe nenechaly čekat. Ona dotyčná byla za ně ráda, a pro první sexuální zážitek si vybrala toho nejmenšího a nejméně přitažlivého muže s osazenstva. Jak mi sama později řekla, v tu chvíli ji na něm vzrušoval ten bizár. Kupodivu nakonec sama uznala, že byl jeden z nejlepších z celé sexparty, protože to co neměl dole, měl v rukách, a ona zažívala mokré orgasmy, kdykoli se jí dotkl. Její partner tomu všemu přihlížel a hrál jí k tomu na klavír.

KOUKNI SE  Vzrušuje mě, když mě partner škrtí a fackuje. Kde jsou hranice dobrovolného sexuálního násilí?

Trojka na talíři

Jako druhého si vybrala toho nejhezčího z účastníků, a k tomu přizvala i jeho partnerku, která ochotně se vším souhlasila. Naživo jsme tedy viděli všichni poměrně brutální trojku, kdy nejen že se holky přetahovaly o partnera, aby ve finále skončily spolu samy dvě, ale nebyla ani nouze o poměrně ostrá slova, která všechny tři vybičovala k větším sexuálním výkonům a rychlejšímu orgasmu.

Brát všechny

Ona dotyčná byla však poměrně nenasytná. Po chvíli měla potřebu vyzkoušet všechny muže na party. Pouze dva ji odmítli. Jeden proto, že byl zkoksovaný natolik, že už by to nedal, a druhý proto, že ho to stejně jako mě nepřitahovalo. Po chvíli mi řekl, že ho takové věci nepřekvapují, že je psychiatr, a že zažil již ledacos. A tak si opravdu celý večer užívala. Jediný, kdo ji ten večer nezajímal, byl její partner. Jemu unikala. Až po chvíli mi došlo, že je to jen jejich forma hry. Nutno k tomu všemu podotknout, že nikdo nikoho k ničemu nenutil, stačilo říct ne a rozhodnutí bylo plně respektováno.

Tip: Kdo si myslíte, že kraluje swingers komunitě? Nezadaní, páry nebo dlouholetí manželé? Výsledky průzkumu mezi účastníky spolu s informacemi o tom, jak vůbec podobné akce vznikly, se dočtete v článku o Swingers párty.

Svobodné rozhodnutí

Pro mě, pro holku z maloměsta, to byl nejdříve šok. Měla jsem pocit, že se červenám úplně všude, ale po chvíli jsem si na vzniklou situaci zvykla, a dokázala se při tom všem normálně bavit. Protože to nebyl večer jen o sexu, ale i o uvolnění, o tom, že v tu danou chvíli si každý dělal to, co chtěl a nebyl k ničemu nucený. Veškeré předsudky byly pryč a to, co mi před pár hodinami přišlo nemyslitelné, se stalo naprosto pro ten moment normální.

KOUKNI SE  Jak si udělat doma romantický večer

Co dodat závěrem?

Byla to zkušenost. Lhala bych, kdybych řekla, že mě to nechalo naprosto chladnou, samozřejmě, že kapka vzrušení tam byla, ale mám své hranice, kam až jsem ochotná zajít, a tohle pro mě navždy zůstane zamčené s pocitem, že to otevírat nechci. Ale zároveň jsem si uvědomila, jak moc je ve vztahu důležitá důvěra, a že ti všichni, co tam byli s partnerkami, musí jeden druhému navzájem maximálně věřit. Pro mě by to bylo o žárlivosti a nechuti dívat se na to, jak můj partner obšťastňuje jinou. Dnešní společnost není ještě připravená na bigamii, pořád jsme svázáni morálkou a předsudky. Já se tímto naučila nesoudit. Protože i za zavřenými dveřmi může být vždy všechno jinak.

I.H.

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × 2 =