Muži, kteří více masturbují, jsou lepší milovníci- máme důkaz!

Onanování přináší mužům samá pozitiva. Bylo prokázáno, že masturbace zmírňuje stres a pomáhá v usínání. Ale masturbace nepřináší jen zdravotní prospěch. Autoerotika přispívá k lepšímu výkonu mužů v sexu.

Podle studie organizace TENGA jsou muži, kteří masturbují pravidelně každý týden, o
10% více sebevědomí ve svém sexuálním výkonu než ti, kteří tak nečiní. Více než 6% mužů považuje své tělo za více krásné a 12% subjektivně prožívá lepší orgasmus.

Podle tohoto průzkumu většina mužů začíná masturbovat ve věku 15 let (autor textu tedy začal mnohem dříve). Hlavní důvody, proč muži začnou masturbovat, jsou dosažení uspokojení, zmírňování sexuálního napětí a přebytečného stresu. Ženy (29%) ve skutečnosti masturbují více než muži (26%).

Dalším impulzem k masturbaci bývá nuda, úleva před spaním, zlepšování sexuální výkonnosti, prozkoumávání těla a tužeb nebo prostě fakt, že partnerka muže sexuálně zanedbává.

Podle Alix Fox, lektroky z organizace TENGA, jde masturbace mužů ruku v ruce s jejich sexuálním zlepšováním. Muži, kteří totiž více masturbují, umí pracovat se svým tělem a vědí, co jim dělá dobře. Jsou se svým tělem v důvěrném vztahu a to se pak projevuje na sexu s partnerkou. Nedělá jim poté problémbýt více v klidu při důvěrném styku s tělem někoho jiného. 

Zdravotní prospěšnost masturbace je obecně známá. Ale méně se ví o přínosu v emoční oblasti vztahů. Větší otevřenost, schopnost formulovat a pochopit své sexuální potřeby, užít si při sexu i legraci, nebrat jej tak vážně.

KOUKNI SE  Váš partner přišel s tím, že je bisexuální. Co s tím?

Dle zmíněné studie se muži, kteří masturbují pavidelně každý týden, cítí více býti muži a jsou více otevření svým pocitům a touhám.

Charlie Brown

Předchozí článekSexy nohy Katy Perry
Následující článekSexy nohy Světlana Witowská

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

6 + seventeen =