Máte milence, milenku? Jak je správně utajit!

Nikdo není dokonalý. Ani muž, ani žena, ani vztah. A občas se stane, že ač svou druhou polovičku milujeme, podlomí se nám nohy, zatřepotají se motýli v břiše z někoho jiného. Spousta z nás to ustojí, spousta ne, a pořídí si milence, milenku. Zakázané ovoce sice nejlépe chutná, ale jak je správně utajit, aby druhá polovička nepojala ani to nejmenší podezření?

 

1Neměňte zvyky

Pokud chodíte na tenis třikrát týdně, choďte prostě třikrát týdně. To, že tam nedorazíte, je věc druhá. Hlavně bacha na dobré kamarády, kamarádky, kteří by vás mohli nechtěně prásknout v domnění, že jste třeba nemocní.

2Změna image

Neměňte vůbec nic, není to potřeba. Nejen, že si vás milenec, milenka našli takový jací jste, ale ve chvíli, kdy se vaše skříň začne plnit novým oblečením, obuví, dáte drahé polovičce jasný důkaz o tom, že něco není v pořádku.

3Ach to holení

Dnešní doba si holení intimních partií prostě žádá. Nežijeme v sedmdesátkách, kdy porost, který vypadal jak liány pro opice, byl IN. Ale pokud se holíme jednou týdně, dodržujme i to. Za týden nám to nepovyroste tak, aby to milenka, milenec museli řešit. Pokud naše drahá polovička zjistí zvýšenou spotřeba žiletek, bude ji naprosto jasné, že se něco děje.

4Mobilní telefon

Věc nezbytná, ale nejvíce zrádná. Pokud si s milencem, milenkou píšete SMS, posíláte MMS, voláte si v pracovní době, je to vše v pořádku. Důležité je vše pečlivě smazat, aby nebyl ani jeden důkaz, který by hrál proti vám.  Nezapomeňte na to, že kdo hledá, vždy najde. A můžete to být jen nevinné Jak se máš. I proto je lepší mít to naše tajemství uložené pod jiným jménem, ideálně druhého pohlaví než je.

KOUKNI SE  Co ženy a muži nejvíce vyhledávají na porno stránkách?

5Sociální sítě

Facebook, Instagram, Twitter, a další, to vše je pod bedlivým dohledem našich drahých poloviček. Vyhněte se proto jakémukoli komentování, dávání like, srdíček, atd. Je to nezbytné pro vaši bezpečnost.

6Služební cesty

Nikdy jste na služební cesty nejezdili? Nejezděte ani teď! Pokud chcete strávit se svým tajným vztahem víkend, dá se to zařídit i jinak. Stačí přece jen prostě odjet na víkend s kamarády na ryby, s kamarádkou na wellness pobyt, prostě někam, kde si vyčistíte hlavu.  A i firemní víkendová party nezní zase tak špatně. A je pro druhou polovičku pochopitelná.

7Sex

Neměňte své sexuální návyky. To, že si užíváte s někým jiným někde jinde, je věc jedna, ale nezapomínejte, že dva paralelní vztahy jsou také dva sexuální životy. Nelze se neustále vymlouvat na bolest hlavy, na únavu, upracovanost, atd. To je jasný důkaz toho, že se děje něco špatně.

8Závěrem

Nikdo nemá právo soudit kroky druhého dokud se neprošel v jeho botách. Nechtějme vědět, co koho vede k tomu, že má milence, milenku. Buďme kamarádi a buďme ticho. A nápomocní v zachování tajemství. Protože šmahem můžeme přijít o kamaráda, kamarádku, pokud budou naše ústa mluvit více než je zdrávo.

Ivana H.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 + 19 =