Jdete na rande z internetu? Na co se pořádně připravit!

Každá doba si nese své. Ještě před sto lety rande a sňatky domlouvali rodiče. Před 20 lety jsme si je museli již domlouvat sami. Zrovna začínala doba mobilních telefonů a domácího internetu. Dnešní doba se bez mobilu a internetu neobejde. Existuje spousta internetových seznamek, kde nalézt spřízněnou duši je mnohem snadnější než bylo dřív. Sociální sítě byly úplný průlom v seznamování. Stačí dát někde komentář, like, druhý proklikne na váš profil, zjistí, že se mu líbíte a pošle žádost o přátelství. A začne konverzace. Pak už stačí málo k setkání v reálu. Na co se ale pořádně připravit než na rande vyrazíme?

2Fotky

Každý se chce na fotce líbit. Počítejte s tím, že v reálu člověk vypadá malinko jinak. Někdy i diametrálně. Existuje spousta filtrů a triků jak se vyfotit tak, abychom vypadali co nejlépe a přitažlivě. Takže jestli čekáte Brada Pitta nebo Angelinu Jolie, může se stát, že přijde Jirka Lábus a Eva Holubová. Takže má první rada zní Připravte se na vizuální zklamání.

3Rozhovor

To, že si na messengeru, po sms rozumíte, neznamená, že to tak bude v reálu. Spousta lidí je stydlivých, a vyloudit kloudnou větu je pro ně nadlidský úkon. Ono přece jen za písmenka se dá skrýt cokoli. Třeba i vada řeči. Má druhá rada zní I mlčet se dá ve dvou.

4Chemie

Nejdůležitější věc každého rande. Pokud tam není, je zbytečné cokoli prodlužovat. Chemie se neobjeví za týden, čtrnáct dní, chemie tam prostě musí být. Pokud to mezi vámi nezafungovalo, nezoufejte. Třetí rada je Za rohem čeká někdo jiný s kým to zaručeně zafunguje.

KOUKNI SE  Jak často spolu v současnosti lidé souloží

5Čistota

Každý má svůj styl oblékání, proto to soudit nelze. Co ale opravdu důležité je! Pokud na první rande přijde člověk, kterému mastnota kape z vlasů, má špínu za nehty, oblečení vypadá tak, že ho týden nesundal ze sebe a prolezl v něm celý kravín, nemá smysl se celý večer přetvařovat. Čistota je půl zdraví. Čtvrtá rada Vezměte nohy na ramena a utečte!

6Vůně

Chlap má smrdět i na fotce. Kecy. Vůně je důležitá. Sedět celé rande vedle někoho, kdo smrdí potem, kouřem, a já nevím čím ještě vším možným není vůbec lákavá představa. Od toho právě vyvinuli antiperspiranty, parfémy, a věřte mi, vyplatí se do toho investovat. Pátá rada Nebuďte optimisti. Pokud smrdí na prvním rande, bude smrdět celý život.

7Závěrem

Rande z internetu může být krásné, ale zároveň i zrádné. Vždy je dobré mít na telefonu kamaráda, kamarádku, kteří vyslyší naše SOS. Nikdy nevíte, co za psychopata se z druhého může vyklubat.

Ivana H.

 

 

Předchozí článek10 nejlepších thrillerů všech dob
Následující článekSeriál Perníkový táta se dočká celovečerního filmu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one × one =