Chcete prince na bílém koni? Čekejte ho spíše na želvě!

 

Každá z nás sní o tom, že potká toho pravého, že pro ni přijede na bílém koni, že to prostě bude ten vysněný princ. Za všechno můžou pohádky. Kdyby nám je babičky odmalička nečetly, neprobudily by v nás, v ženách, touhu po dokonalém vztahu. Jenže, co si budeme  nalhávat, každá pohádka končila svatbou a dál už nebylo nic. Zazvonil zvonec a pohádky byl konec. Takže je naprosto jasné, že i z prince se vyklubal prostě jen obyčejný Honza. A jelikož se blíží Svatý Martin, který by měl na bílém koni přijet, vysvětlíme si, proč je lepší opravdu neočekávat nic, maximálně tak tu želvu.

 

1Princ se nikdy nejmenoval Martin!

Nebo snad nějakého takového z historie znáte? Já ne, takže jsem nikdy žádného prince Martina neočekávala.

2Princové jsou na draka!

Všichni známe tuhle pohádku. Kdo nakonec dostal princeznu? Honza! A jak dopadli princátka? Odtáhli s nepořízenou.

3Modrá je dobrá!

Samozřejmě, modrá krev je modrá krev. Ale co si budeme namlouvat, jediné dva prince, kteří by jakžtakž přicházeli v úvahu, sbalily Kate a Meghan. Takže, dámy, tenhle bludišťák na nás prostě nezbyl. Ale nesmutněme, rodíme dcery a modrá krev je nevyzpytatelná.

4Kladruby naruby!

Chcete vidět koně? Zajeďte se podívat do Kladrub. Tam běloušů běhá neustále plno, a třeba se Vám poštěstí, a z toho koně na Vás spadne nějaký žokej začátečník. Láska je prostě nečekaná.

KOUKNI SE  Nástrahy análního sexu

5Žokej jako princ!

Všichni určitě alespoň někdy v životě viděli dostih. A kdo sedí na koni? Žokej! A jak žokej vypadá? 156 cm, 46 kg a nohy do O. No, proti gustu žádný dišputát, ale já sama za sebe si prince představuji jinak.

6Kůň versus želva!

Kriticky si přiznejme, že želva se koni rovnat nemůže. Kůň je rychlý, koukat na něj je radost, jeho vyrýsované svaly v ženských evokují jejich sexuální smysly. Želva je svraštělá, pořádně nevidíme jak vypadá, protože neustále zalézá. ALE! Želva má svůj vlastní dům, nikam nespěchá, a proto nás nikdy nemůže na rozdíl od koně minout.

7Co dodat závěrem?

Proč čekat na prince na bílém koni, když okolo nás je spousta Honzů na želvě. Ono totiž z toho Honzy se navíc často vyklube princ jménem Tonda, Zdenda, Aleš, Kuba, atd. A že mu chybí kůň? Zase mu nechybí jiné vlastnosti jako je třeba spolehlivost, věrnost, a schopnost opravdově milovat.

 

Ivana H.

 

 

 

 

 

 

 

 

Předchozí článekSelfie o vás řekne víc, než si myslíte!
Následující článekKnižní novinky za měsíc říjen

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

four × two =