Herečky, které si užívají nahotu při natáčení

V dnešní době se občas hranice mezi klasickým filmem a filmem pro dospělé stírají. Zvlášť ve světě Hollywoodu. Pro zobrazení milostných scén bývají herečky téměř vždy nahé nebo přinejmenším odhalené a samotný akt je natočený velmi detailně. Herečky i režiséři to ospravedlňují tak, že chtějí být co nejvíce věrní příběhu a co nejrealističtější. Ale obezřetnější to považují za prostou bezdůvodnou obscénnost určenou k nahrabání co největšího zisku.

Ale samotné herečky jsou dnes více a častěji ochotné obnažovat se před filmovými i televizními kamerami. Následujících třináct hereček přiznalo, že si svlékání skutečně užívají. Nemají problém nechat se natáčet nebo fotit pro časopisy tak, jak je Pánbůh stvořil. Nevadí jím ani zbavování se svých šatů před ostatními herci a herečkami z různých důvodů. Mezi nejběžnější důvod patří to, že to scénář vyžaduje.

1Amy Adams

Rodilá Italka, držitelka dvou Zlatých Glóbů a tří dalších prestižních ocenění, které Oscarové ocenění stále uniká (šestkrát nominovaná). To ale neznamená, že není úžasná herečka, která navíc nemá problém s odhalováním se před kamerou. Čtyřiceti pětiletá herečka bere své řemeslo vážně, a proto nemá žádné výčitky z natáčení lechtivých scén. Začínala pozvolna natáčením scén ve spodním prádle. Například v komediálním dramatu Velmi nebezpečné známosti 2, v hororové komedii Opravdu děsná plážová party nebo romantické komedii Sloužit Sáře. Po pár letech odhodila stud a šla doslova s kůží na trh. Dokázala to ve snímcích jako Velký den slečny Pettigrewové, Jarní úklid s.r.o., Fighter, Špinavý trik, Noční zvířata dokonce i v komiksovce Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti. Své tělo nenechala zahalené ani pro televizní tvorbu (seriál Ostré předměty). Pronesla, že by do takových scén šla znovu, pokud by nešlo o „prázdnou“ nahotu, ale pokud to bude příběh skutečně vyžadovat.

Zpátky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

two × four =