Herečky, které si užívají nahotu při natáčení

V dnešní době se občas hranice mezi klasickým filmem a filmem pro dospělé stírají. Zvlášť ve světě Hollywoodu. Pro zobrazení milostných scén bývají herečky téměř vždy nahé nebo přinejmenším odhalené a samotný akt je natočený velmi detailně. Herečky i režiséři to ospravedlňují tak, že chtějí být co nejvíce věrní příběhu a co nejrealističtější. Ale obezřetnější to považují za prostou bezdůvodnou obscénnost určenou k nahrabání co největšího zisku.

Ale samotné herečky jsou dnes více a častěji ochotné obnažovat se před filmovými i televizními kamerami. Následujících třináct hereček přiznalo, že si svlékání skutečně užívají. Nemají problém nechat se natáčet nebo fotit pro časopisy tak, jak je Pánbůh stvořil. Nevadí jím ani zbavování se svých šatů před ostatními herci a herečkami z různých důvodů. Mezi nejběžnější důvod patří to, že to scénář vyžaduje.

2Angelina Jolie

Angelina je pravděpodobně jedna z nejvíc bezprostředních hereček Hollywoodu, vzhledem k jejím názorům na lásku, sex a manželství. Jolie patří mezi nejvíc sexy, smyslné ženy stříbrných pláten. Každý její pohyb na obrazovce působí jako by byla v neustálém sváděcím módu. Ve filmech se začínala obnažovat od svých osmnácti let. Trochu netradičně šlo o akční sci-fi pokračování Cyborg s podtitulem Skleněný stín. Nahoře bez se objevila ve snímcích jako Nebezpečná síť, Foxfire, Měsíc nad pouští, Ruce od krve, televizní film Gia, Sedmý hřích, Zloděj životů, Beowulf, Wanted, Výměna nebo U moře. Dlouhý seznam filmů lze rozšířit o obálky mužských časopisů a občasné zachycení bulvárních fotografů, když si herečka myslí, že má soukromí. Četnost odhalování ve filmech dává tušit, že s tím herečka nemá sebemenší problém. Od té doby, co se stala matkou se už tak často neobnažuje před kamerou. Ale stále tento druh scén nepověsila na hřebík úplně.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

ten + thirteen =