Věděli jste, že… 18. březen je Dnem trapných momentů?

Den trapných momentů neboli National awkward moments day připadá na 18. března a následuje hned po Dni svatého Patrika. Náhoda? Nemyslíme si. Opít se do němoty a vyvádět šílenosti celkem slibně nahrává momentům, které by mnozí rádi vymazali z paměti všech přítomných. Ačkoliv se nejedná o oficiální státní svátek, není úplně k zahození. Připomenout si významnou chvilku, kdy jste si prdli nahlas v kině nebo zvolili demonstraci breakdance na namrzlém chodníku bývá občas sranda. Fakt.

Bez otázek, prosím

 

Pochopitelně ideální situace je, pokud si můžeme připomenout trapasy ostatních, a ne ty vlastní. „Awkward moments“ v seriálech mají často reálný základ díky příhodám scenáristů a jejich okolí. Těžko říct, kam až pravda sahá v epizodě No Questions Asked (s09e07) v seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Čas od času se stává, že se někde zašprajcnete. Noha ve výtahových dveřích nebo ruka v plotě. Jak se ale může zaseknout celý člověk v poštovní schránce? Na tuto otázku zná odpověď především Ted, který u Marshalla využil záchrannou službičku „bez otázek“ (pozn. nezáleží na tom, v jak moc šílené situaci jste se vyskytli, dotyčný vám nesmí klást otázky a pouze pomoci).

„Jsem chlípná, chlípná holka“

Jedny z výborných trapasů zažívá z HIMYM party bezpochyby Robin. Od reportérů televizních zpráv se očekává profesionalita, což Robin sice zastává, ale morálka klesá poté, co zjistí, že počet diváků jejích reportáží je někde mezi nulou a jedničkou. Proč si trochu nezpestřit vysílání, když se stejně nikdo nedívá? Kromě dost trapné reportáže o smrti stoletých dvojčat, kde jen tak mimochodem prohlásí „jsem chlípná, chlípná holka“, se jí povede dotáhnout celou sázku dál, než Barney čekal. Nevzpomínáte si, jak Robin spadla z koňského kočáru rovnou do trusu? Pak mrkněte na epizodu Return of the shirt (s01e04).

KOUKNI SE  Živí mrtví brzy dostanou druhý seriálový spin-off

Naháč

Pikantní trapasy se sexuálním podtextem jsou taky moc fajn. Někdy prostě slyšíte to, co jste vůbec slyšet nechtěli. Jako třeba Marshallova máma, která zůstala nechtěně celou dobu na telefonu, zatímco měl Marshall s Lily velmi divokou intimní chvilku. Ještě „lépe“ ale skončil Barney po odvážné balící technice „Naháč“ v epizodě The Naked man (s04e09). Překvapit dívku v póze kapitána Morgana nebo Supermana kompletně nahý nemusí vždy končit úspěchem. A možná skončíte na ulici. Úplně nazí.

Den trapných momentů můžete oslavit s newyorskou partou na Prima Comedy Central. Robin se tentokrát musí vypořádat se svou dětinskou kolegyní, Marshall dá prvního padáka a Ted zkusí šeptání úchyláren na večírku v muzeu.

Endžl

 

 

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × three =