Podívejte se na nový akcí nabitý trailer k filmu Transformers: Poslední rytíř

Režisér Michael Bay si dal od Transformerů malou pauzu, když se rozhodl režírovat akční film 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází. Nyní se ale k této sérii vrátil a má velké plány. 22. 6. bude mít letos premiéru již páté pokračování této slavné sci-fi série. Přitom podle režisérových plánů je tato série se svým příběhem sotva v polovině. Se svým týmem scénáristů již má vymyšleny příběhy pro dalších pět filmů o Transformerech, mezi nimi i sólový film pro autobota Bumblebeeho.

Pátý film s podtitulem Poslední rytíř dějově navazuje na film Transformers: Zánik a odehrává se v době, kdy dojde k válce mezi lidmi a Transformery. A Optimus Prime je pohřešovaný. Klíč k přežití lidstva je ukrytý v dávné minulosti, kdy lidé a Transformeři žili na Zemi spolu. Záchrana světa padne na bedra nečekaným hrdinům Cadovi (Mark Wahlberg), Bumblebeemu (Mark Ryan), anglickému lordu Edmundu Burtonovi (Anthony Hopkins) a jisté oxfordské profesorce (Laura Haddick).

Z tohoto traileru se dozvídáme spoustu věcí o vzájemné minulosti Transformerů a lidí. Dozvídáme se například, že spolu kdysi žili za dob středověku a bojovali bok po boku. Toto soužití dodnes dokazuje celá řada symbolů, které hlavní hrdinové budou muset rozluštit. Ale hlavním tématem tohoto traileru je proměna Optima Prima. Ten se v novém traileru setká se svým stvořitelem, který ho přeprogramuje tak, aby zničil každého, kdo se pokusí Zemi zachránit. Je také pověřen úkolem zničit Zemi, protože je to nezbytně nutné pro přežití světa Transformerů.

KOUKNI SE  Připomeňte si první řadu seriálu Zaklínač

Pavel Melotík

Předchozí článekVyšel první trailer k akčnímu krimi Detroit od režisérky filmu Smrt čeká všude
Následující článekRecenze: Co má vědět správný Čech

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

ten + one =