Trailer: The Alienist – nový mysteriózní seriál plný brutálních vražd z dob zlaté horečky

Stanice TNT vydala první trailer na dlouho očekávaný krimi seriál The Alienist na motivy best-selleru Caleba Carra, který za toto dílo získal bezpočet cen. Režie se ujme vycházející belgická režisérská hvězda Jakob Verbruggen. Ten se podílel například na seriálech Domek z karet nebo The Fall, za který mimojiné dostal nominaci na prestižní britskou cenu BAFTA. V hlavních rolích uvidíme Daniela Brühla (Kapitán Amerika: Občanská válka, Rivalové), Luka Evanse (Dívka ve vlaku, Kráska a zvíře, trilogie Hobit) a Dakotu Fanning (Válka světů, Jmenuju se Sam). Ve vedlejší roli se objeví například i Brian Geraghty (Smrt čeká všude, Americký zločin).

Děj nově připravovaného seriálu sleduje dobu ke konci 19. století v Americe, kde je ústředním tématem zlatá horečka. Kromě doby nezměrného bohatství je tato doba i dobou úkladných vražd. Ústřední dvojice detektivů je na stopě vraha odpovědného za brutální zmasakrování prostitutek. Kdo za těmito vraždami stojí a jaké tajemství může skrývat?

Seriál produkuje Oskarový Eric Roth, který napsal scénář pro velkofilmy jako Forrest Gump, Mnichov, Podivuhodný případ Benjamina Buttona nebo Zaříkávač koní. Kromě něj seriál produkují i další hvězdy jako například režisér Cary Fukunaga (Bestie bez vlasti, Sin Nombre) a scénárista E. Max Frye (Hon na lišku, seriál Bratrstvo neohrožených).

Pavel Melotík

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × 5 =