Teaser na druhou řadu hororového seriálu Stranger Things je tady

V loňském roce se seriál Stranger Things stal obrovským hitem a kritici o něm mluví jako o jednom z nejlepších seriálů současnosti. Není tedy divu, že tvůrci chystají další série a už vydali teaser, oficiální plakát a naznačili, o co v druhé řadě úspěšného seriálu vlastně půjde.

Napřed si zrekapitulujme děj první řady. V té sledujeme příběh čtyř dětí – Willa, Mika, Dustina a Lucase. Jsou to velmi dobří přátelé, které nejde odtrhnout od sebe. Jednoho dne ale Will za záhadných okolností zmizí. A zatímco se zoufalá matka obrací na šerifa města, trojice jeho věrných kamarádů se rozhodne pátrat na vlastní pěst. Místo Willa ale potkají záhadnou mlčenlivou dívku bez jména. A pak se začnou dít věci. Aby přátelé mohli Willa najít, musí čelit prapodivným telefonátům, nevysvětlitelným sebevraždám či výpadkům elektřiny s paranormálními úkazy ve Willově domě.

Druhá série, která bude o epizodu delší, se zaměřuje na události, které se stanou rok poté, co se Will vrátí domů, tedy v roce 1984. Vypadá to, že se vše vrací do normálu. Ale zatímco se obyvatelé městečka Hawkins vzpamatovávají z předchozích útoků zlých sil, netuší, že na ně číhá ještě horší nebezpečí v podobě monstra ze zlého duchovního světa.

Druhá řada seriálu Stranger Things bude dostupná v síti Netflix od 27. října 2017. Dorazí tedy včas na svátek Halloween.

Oficiální plakát pro druhou sérii, který vyšel současně s teaserem a krátkým shrnutím děje, můžete vidět zde.

KOUKNI SE  Pohled vědce na pandemii způsobenou houbami v seriálu The Last of Us

Stranger Things Season 2 Premiere Date, Teaser and Key Art

Pavel Melotík

Předchozí článekSoutěž o knihu Čtyři legendy – jen jeden může přežít
Následující článekPodívejte se na epickou bitvu mezi Elfy a Lizardmeny ve Warhammer II Total War

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × two =