Trailer na seriál The Boys nabídne psychopaty se super schopnostmi

Pokud už vám klasičtí slušní superhrdinové typu Superman nebo Captain America lezou krkem, pak pro vás mám letní seriálovou novinku. Stanice Amazon Prime se chce vzepřít stále rostoucí síle Netflixu, a proto v létě vypustí nový seriál plný lidí se super schopnostmi. Proto tuto skupinu samozvaných hrdinů bude označení nekorektní hodně slabé slovo. Zvlášť, když budou své super schopnosti využívat k osobnímu obohacení, namísto pomoci druhým.

Kdo se nám chystá naservírovat tuto ujetou seriálovou novinku plnou anti hrdinů? Mezi tvůrce patří Eric Kripke a známý herec Seth Rogen, kteří spolu nedávno vytvořili jinou seriálovou novinku Preachera. Spolu s nimi se na tvorbě seriálů podílí Evan Goldberg (tvůrce úspěšného fantasy hororového seriálu Lovci duchů). Rogen a Goldberg pro změnu spolupracovali na scénáři k animáku pro dospělé Buchty a klobásy. Takže je poměrně jasné, že půjde o hodně drsný a nevybíravý humor. A spolu s akcí se seriál The Boys přibližuje filmovému Deadpoolovi.

Mezi hlavní herecké hvězdy bezesporu patří Karl Urban (druhý a třetí Pán prstenů, Star Trek, Dredd, Thor: Ragnarok). Do dalších hlavních rolí byli obsazení následující herci a herečky: Jennifer Esposito (Nejlepší hráč, Crash, Tallulah), Jack Quaid (Hunger Games, Loganovi parťáci), Elisabeth Shue (Návrat do budoucnosti II a III, Město andělů, Na divoké vlně), Colby Minifie (Dar, Don´t Think Twice), Brittany Allen (Extraterrestrial, Jigsaw, Potomek), Laz Alonso (Constantine, Avatar, Detroit) a další.

KOUKNI SE  Paroží: Folklórní horor o indiánském monstru je konečně v kinech!

Je vidět, že seriálový štáb sází na neokoukané, ale ne úplně neznámé herce a herečky. Jak se ujme seriál o partě lidí se super schopnostmi, kteří jsou v osobních životech feťáci, psychopati, prostitutky, smažky či trestanci uvidíme od 26. července 2019. Potvrzená byla zatím první série o osmi epizodách.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net, www.imdb.com

Předchozí článekRecenze: John Wick je smrtící zábavou
Následující článekZapomenuté young adult knihy

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

6 − four =