Nový trailer k sedmé sérii Hry o trůny je konečně na světě.

Trailer na jeden z nejsledovanějších seriálů současnosti je tady. A narozdíl od těch předchozích, tenhle nám hodně prozrazuje o ději samotné sedmé série.

Na konci šesté série Daenerys (Emilia Clarke) pobrala celou svou armádu a draky a vydala se dobývat Westeros. Cercei Lannister se stala královnou po smrti jejích dětí. Noční král (Vladimír Furdík) se svou armádou bílých chodců začíná terorizovat svět za zdí a pomalu se blíží ke zdi a sedmeru království.

V sedmé sérii bychom měli vidět několik klíčových bitev mezi Daenerys a královstvími Westerosu. Cercei je odhodlaná bojovat s ostatními královstvími a vydobýt zpět slávu rodu Lannisterů. Mezitím chce Jon Sníh spolu se svými přáteli sjednotit vojska, aby byl schopný čelit bílým chodcům vedenými Nočním králem.

Maisie Williams, která hraje Aryu Stark, ve svém rozhovoru prozradila, že neexistuje nic, co by diváky připravilo na to, co se chystá v sedmé sérii. Údajně opět zemřou některé klíčové postavy v seriálu a odehraje se větší množství bitev, než v jakékoliv jiné sérii.

Premiéra sedmé série Hry o trůny je stanovena na 16. 7. 2017. Tentokrát ale bude obsahovat jen osm dílů místo obvyklých deseti. Jedná se o první sérii, která nebude napsána podle knižní předlohy George R. R. Martina. Geroge Martin totiž nestihl svou knihu dopsat do doby, než se začal psát scénář.

Pavel Melotík

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 + 12 =