Spoutej mě aneb Lásko, zažiješ nevídané!

Spoutávání neboli bondáž sice patří do BDSM praktik, ale nikde není psáno ani dáno, že musí bolet. Naopak. Při opatrnosti a správné technice můžete jako pár zažít nevídané. Při bondáži totiž nejde o to ublížit někomu, ale částečně znehybnět.

Výběr vhodného materiálu

Jakmile se řekne bondáž, každému v hlavě automaticky naskočí provaz. Rozhodně neutíkejte do železářství nakoupit metry provazu. To by partner, partnerka mohli přijít k úhoně. Pro začátek stačí kravata, plyšová pouta, šátek, bavlněný opasek, a jiné.

Jak na uzly

Zapomeňte na složité uzle, které potom nerozmotáte. Nejste žádní námořníci, abyste v tom byli cvičení. Nejen, že se do toho můžete pořádně zamotat, ale partnera, partnerku můžete poté uzlem zranit. Proto je potřeba uzel neutahovat, nechat minimálně na dva prsty volně. Hrozí totiž omezení krevního oběhu, modřiny a dokonce můžete i trvale poškodit nervová zakončení.

Prostředí

Odstraňte z okolí vše, co by mohlo partnerovi, partnerce ublížit. Nezapomeňte, že má omezenou pohyblivost, takže horký vosk, horká káva, špendlík a jiné ostré předměty budou působit antisexuálně a vy si poté, co nastane nehoda, zavážete tak maximálně tkaničku u bot.

Jak začít

Pro začátek nehledejte složitosti. Složité uzle, metry provazu si nechte na to, až budete profík. Prozatím stačí jen jemně přivázané ruce, popřípadě nohy k posteli bud šátkem nebo plyšovými pouty. Pokud chcete prožitek zintenzivnit, zavažte partnerovi, partnerce oči. To, že má omezenou hybnost a nevidí, může sex povýšit na nezapomenutelný zážitek. Vždy se ale ptejte, zda to nebolí nebo nevadí. Nikdy nedělejte nic proti vůli toho druhého. Začít můžete s hlazením a líbáním po celém těle. Tyto běžné praktiky Vás právě při bondáži mohou vícenásobně vzrušit.

KOUKNI SE  Pravěk ženského lékařství

Zakázané ovoce nejvíc chutná

V mysli člověka je svazování vnímáno jako něco zakázaného, něco, co se nesmí, něco, o čem se nemluví. Při svazování je vždy jeden submisivní a jeden dominantní, a to není něco, co by lidi jak v sexu, tak ve vztahu chtěli. Přesto všechno svazování lidi přitahuje, protože jak víme, zakázané ovoce nejvíc chutná.

Ivana H.

 

 

 

 

 

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

9 − five =