Sex na vesnici. V čem je jiný než sex ve městě?

Sex vládne světem. Nejen, že je základem celého vztahu, ale bez sexu jakoby nebyl život. Je to na vesnici jiné než ve městě?

Na vsi sex neutajíš

Vesnice má prostě jinou morálku. Lidé si nejen více vidí do talíře, ale také více závidí. Tím, že je zde mnohem méně lidí než ve městě, každý ví, kde komu umřela koza, koho králík zdechl na mixematózu, a kdo s kým spí. A pokud jde o milenecký vztah, šeptanda jede na plné obrátky.

Dostaveníčko ve křoví

Zkuste zmizet nepozorovaně z vesnické tancovačky.Zaručeně si každý druhý všimne, že někdo chybí. Ve chvíli, kdy se vracíte z křoví, kde jste se oddávali milostným radovánkám, všichni už ví, že to táhnete s Máňou, a dopředu naplánují Vaši budoucnost.

Možnost výběru

Na vesnici, kde se každý zná s každým od dětství, jsou omezené možnosti výběru. Proto se páry vesele promíchávají, a jsou zde mnohem menší nároky na exteriér. Takže holky nebo kluci tuctovky jsou zde za hvězdy.

Každý s každým

Běžte se podívat na vesnický ples. Je nepsaným tichým pravidlem, že chlapi po pár panácích s chutí ohmatávají partnerky svých kamarádů. Ty po pár skleničkách vína s radostí drží. V neděli přece jdou všichni do kostela na mši, kde všechny hříchy ze sebe smyjí.

Nevěra na vesnici

Na vesnici nejsou kina, divadla, bary. Ve většině vesnic funguje pouze jedna hospoda, kde se chlapi scházejí po celodenní dřině na pivko a drbou. Pozor, drbou více jako ženy. Semelou kde co. Od toho, kde komu se co stalo, přes politiku, k sexuálním praktikám. Realita je taková, že večer přijdou domů v podroušeném stavu a z 90 procent odpadnou. Těch zbylých deset procent se pokusí o něco, co má vypadat jako sex, aby se spokojeně odvalili a spokojeně usnuli. Není proto divu, že ženy často zaloví v řadách jejich kamarádů nebo prvních lásek.

KOUKNI SE  Sexuální deviace: Fetišismus

Sex na vesnici versus sex ve městě

Pokud holka přefikne v Horní Dolní deset chlapů, je to hned polovina vesnice. Pokud by holka z Prahy měla přefiknout půlku města, asi by se dost nadřela.

Závěrem

Není rozdíl mezi sexem ve městě a sexem na vesnici. Všichni provozují stejné sexuální praktiky, všichni prožívají stejné lásky, zklamání, a je jedno zda žijete na vesnici nebo ve městě. Na vesnici je prostě vše jen více vidět.

Ivana H.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × 2 =