8 důkazů, že jste v sexu špatní, a jak to napravit

Každý muž rád slyší o tom, jak je v sexu skvělý. Pokud jste se rozhodli přečíst si tento článek, udělali jste první krok k tomu, abyste si ověřili, že vaše partnerka je s vámi v posteli opravdu spokojená. Samozřejmě, že jste klikli na článek úplnou náhodou, protože jste v sexu prostě neuvěřitelní. Pojďme si ale pro pořádek projít 10 důkazů, že v posteli dobří nejste, a najít způsoby, jak to napravit.

 

1. Vynecháváte předehru

Špatně: Potom, co jste celý den v práci mysleli na sex, přijdete domů a chcete ho vaší partnerce ihned strčit na místo určení. Ona ale celý den na sex nemyslela. Myslela na práci, kde se pohádala s kolegyní, na to, co jí říkala kamarádka, a také přemýšlela, co udělá k večeři. Na sex ještě není naladěná, a proto si jej taky moc neužije.

Správně: Předehra, předehra, předehra. Kolikrát vám to mám zopakovat? Věřím tomu, že jste schopní v minutě dokázat své partnerce, že jste na sex připraveni. Ale pamatujte, sex je pro většinu žen nejen fyzickým, ale i psychickým procesem. Potřebují se na sex nažhavit. Předehra je způsob, jak je povzbudit k pohlavnímu styku.

Ta může začít už vaší esemeskou hodiny předtím, než dorazíte domů. Napíšete jí, jak se na ni těšíte a jak vypadala ráno krásně. Po příchodu domů ji něžně políbete a projevíte zájem a starost o to, jak se jí daří. Předehra není pro většinu žen doporučením k dobrému sexu, ale jeho podmínkou.

 

 2. Zanedbáváte orální sex

Špatně: Jste tak vzrušení, že zapomínáte na potřeby vaší partnerky. Krátce její vaginu podráždíte prsty, lehce se dotknete jazykem jejího klitorisu a už se řítíte zpět nahoru, abyste se pustili do pohlavního styku. Bez pořádné předehry si sex neužije jako vy.

KOUKNI SE  Sexuální deviace: Fetišismus

Správně: Věnujte se ženě tam dole tak, že to opravdu myslíte vážně. Pokud chcete, aby si sex s vámi užívala, je třeba, abyste si užívali orální sex. Není nic víc sexy, než žena, která si užívá felaci a muž, který si užívá poskytování orálního potěšení. Jen asi 25%-30% žen dosáhne orgasmu pohlavním stykem a většina těchto žen potřebuje a vyžaduje jako přídavek orální sex.

 

3. Nedotýkáte se jí po sexu

Špatně: Po sexu se odvalíte na svou stranu postele a tím to pro vás hasne. Možná, že s ní před usnutím ještě prohodíte pár slov. Ale na mazlení vás moc neužije. Na minutu ji z povinnosti obejmete, to je tak maximum, co pro ni můžete udělat. A ona je na vás naštvaná, přesto že přece ví, že vy se neradi mazlíte.

Správně: Jestli jste tím, kdo se partnerky po sexu nerad dotýká, zkuste postupovat po malých krůčcích. Posuňte se po sexu o kousek blíže k ní, pohlaďte ji po zádech. Učte se partnerku dotýkat, nejdříve letmo, na jednom místě, poté po celém těle.  Vědci přišli s objevem, že nejspokojenější páry se spolu po sexu dokážou mazlit. Podle výzkumů je vzájemné chování po sexu příznakem úrovně celého vztahu.

 

 4. Držíte se stejných pozic

8 důkazů, že jste v sexu špatníŠpatně: Bojíte se vyzkoušet nové polohy, protože by vám to nešlo, tak jak vám již jde misionářská poloha a poloha zezadu. Neradi experimentujete, protože ty vaše dvě oblíbené polohy umíte skvěle, tak proč se pouštět do krkolomných a neprověřených pohybů? Nečekaný pohyb by mohl vést k ochabnutí vaší erekce, a to za to opravdu nestojí.

KOUKNI SE  Oddělené ložnice - sen, nebo noční můra ?

Správně: Nebojte se zkoušet nové polohy, svůj strach proměňte v touhu cítit vaši partnerku jinak. Sex je trapný sám o sobě, dva nazí lidé dělají neohrabané pohyby a vydávají u toho podivné zvuky. Proč se tedy bát udělat chybu a nezkusit něco jiného? Lepší je se ztrapnit, než nedělat vůbec nic. Uvidíte, že vaši vynalézavost partnerka ocení více, stereotypní pohyby ve stejném rytmu a obdobné poloze.

 

5. Její uspokojení je závislé na vašem výkonu

Špatně: Čhcete její orgasmus, protože to uspokojí vaše vlastní ego. Soustředíte se jen na svůj výkon a na cíl, kterým je její orgasmus, za každou cenu. Ona to vidí, a tak se vám může čas od času stát, že bude orgasmus předstírat, aby potěšila vaše ego. Se sexem ale bude méně a méně spokojená, protože ona si chce sex užívat celý, ne jen myslet na to, kdy už vyvrcholí.

Správně: Pokud se budete soustředit jen na svůj výkon, těžko můžete zároveň cítit, co při sexu zrovna žena požaduje, co si vůbec přeje. Sebejistý muž je schopen přenechat řízení a nechat směřování sexu na své partnerce.

 

6. Neptáte se, co má ráda

Špatně: Ženy jsou podle vás všechny stejné, takže váš přístup v sexu je s každou z nich pokaždé zcela stejný. Orgasmus je přece jen jeden, takže vaše umění bude platit na všechny. Neobtěžujete se ztrácet čas tím, že byste se jí zeptali, co má ráda, protože to přece víte nejlépe.

Správně: Každá žena je jiná, proto přístup ke každé z nich by měl být odlišný. Jakmile překročíte hranici intimity, je na čase se jí zeptat, co má ráda. Může být sice hlučnější ve chvílích, kdy se jí to více líbí, ale něco vám řekne jen, když se jí zeptáte. žena není trezor, ke kterému sami najdete klíč, stačí se na rovinu zeptat, a ona vám ráda poví, co má ráda.

KOUKNI SE  Na co ženy myslí při sexu v autě

 

7. Přehrává

Špatně: Jen se jí dotknete a už sténá jako pornohvězda. Je na snadě, že více než z potěšení to činí z pocitu tlaku, nepřirozeně. Dle vědců až 80% žen vydává u sexu zvuky, bez ohledu na to, zda se zrovna blíží k orgasmu, nebo ne. Jednak tím podporují partnera, ale mohou tím také zakrývat svou nejistotu, že nejsou orgasmu dosáhnout. Ať je to jakkoliv, když partnerka sténá ve chvíli, kdy to není přirozené, něco není v pořádku.

Správně: Řekněte jí, že vás opravdu rajcuje, když při sexu sténá a křičí, ale že byste rádi věděli, co má ráda nejradši.

 

8. Nepojmenujete očividné

Špatně: Máte nějaké problémy se svým penisem, ale nikdy se o nich nezmíníte.

Správně: Pojmenujte skutečnost, která je pro vaši partnerku zřejmá, nedělejte, že ten slon v ložnici neexistuje. To si pište, že si všimla, že nedokážete mít dlouhou erekci, že se vám někdy vůbec nepostaví, že trpíte předčasnou ejakulací, nebo že naopak nemůžete vůbec vyvrcholit. Ženy si s vašimi problémy nedělají takové starosti jako vy, pokud je neignorujete, neděláte, že neexistují, nebo po sexu ihned neusnete. Řekněte jí, že vás vzrušuje, ale že se vám to někdy stává. Že se s tím snažíte pracovat. Upozorněte na to, co by mohla při sexu zlepšit, aby vám pomohla.

 

Kubin

 

mensfitness.com

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × 5 =