Slečna bestie řádí v novém traileru

Režisér Christopher Landon po povídkové komedii Burning Palms a hororovému spin-offu Paranormal Activity: Prokletí přišel s klasickou premisou opakování jednoho dne stále dokola ve snímku Všechno nejhorší. Opakovačku (po vzoru Na hromnice o den více nebo Na hraně zítřka), kterou zabalil do vkusné hororové komediální vyvražďovačky. Obsadil neokoukané tváře a ejhle, film slavil nemalý úspěch. Proto taky vznikla dvojka o 2 roky později. Ta sice neměla tak silný hororový element, ale více sci-fíčkový. Přesto šlo o dost solidní pokračování. A letos představil svou nový počin.

Do snímku Slečna bestie začlenil další stokrát užitou premisu. Prohození těl. Třeba si vzpomínáte na komedii Mezi námi děvčaty. Ale to by nebyl Landon, aby to trochu neokořenil. A tak se můžete těšit na další ulítlou komedii líznutou hororem. Zatímco vysoko rozpočtové filmy se přesouvají, malé projekty jako právě tento film, by mohl jít do kin. Takže uvidíme.

Děj

Ale zpět k tomu, o co půjde. Landon nám přestaví středoškolskou naivní a nenápadnou studentku Millie (Kathryn Newton) a sériového vraha, kterému se přezdívá Blissfieldský řezník (Vince Vaughn). Duo, které nemůže být více rozdílné. A právě vrahoun s tváří Vince Vaughna si vyhlídne Millie jako svou další oběť. Jenže, co se nestane. V nejkritičtější moment zasáhne nějaká síla a oba druhý den ráno zjistí, že jsou v těle toho druhého. Millie děsí fakt, že je v těle obtloustlého maniaka, po kterém navíc jdou policisté snad z celých Spojených států. Zatímco náš zabiják v těle mladé studentky to bere jako úžasné krytí a zároveň k tomu dostal plnou školu nic netušících obětí.

KOUKNI SE  IFFKV 2023: festivalová přehlídka ve Varech právě začíná

A klasicky jde o časově omezenou nabídku. Pokud si neprohodí těla zpět do 24 hodin, zůstanou tak navždy. Jenže, jak se vrátit zpět do svého těla, když jedna strana o to očividně nestojí!

Zatím to vypadá stejně ztřeštěně jako Všechno nejhorší, takže i tento snímek s klasickou premisou ale v netradičním žánru pod taktovkou Blumhouse Productions by mohl uspět. Datum premiéry stále zůstává 3. prosince 2020.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 × 4 =