Detektiv Pikachu rozjíždí v druhém traileru pořádnou show

Roztomilejší, vtipnější, ukecanější, akčnější a co do šíře pokémonů bohatší. Takový je nový trailer na první live-action film s pokémony s názvem Pokémon: Detektiv Pikachu. Pro mnohé se rychle stal jedním z nejočekávanějších filmů letošního roku.

Na postu režie je Rob Letterman, který má na kontě pár filmů. Buď jde o komediální fantasy jako Gulliverovy cesty a Husí kůže, nebo animované filmy pro celou rodinu (Příběh žraloka, Monstra vs. Vetřelci). Filmy vcelku kvalitní, ale docela rychle se na ně zapomene. Letos si vzal na svá bedra velkou značku. A zatím to vypadá hodně slibně. Ústředního pokémona Pikachu, který už nemůže být roztomilejší, namluvil Ryan Reynolds, představitel Deadpoola. Do hlavních rolí se dostali dva mladí neznámí herci. Justice Smith, který si střihnul menší roli v Papírových městech a druhém Jurském světě. A Kathryn Newton, kterou můžete znát jako jednu z obětí démonické bytosti v sérii Paranormal Activity (přesněji z čtyřky). Dále pak z filmů Tři billboardy kousek za Ebbingem, Lady Bird, Kazišuci a Ben Is Back. V dalších rolích uvidíte Kena Watanebeho, Billa Nighyho, Ritu Ora a další.

Jak se vydaří spolupráce USA a Japonska přinést zašlou slávu filmovým pokémonům se budeme moci přesvědčit 9. května 2019 v českých kinech.

 

 

 

Ondřej Blahut

 

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

three + four =