Sexuální fantazie muže a ženy

Hříšné erotické myšlenky se čas od času mihnou v hlavě každého z nás (udává se, že u 96 % populace) a rozhodně se není za co stydět. Intimita zkrátka patří k lidskému životu a moderní společnost se snaží toto téma odtabuizovat. Zatímco muži údajně myslí na sex až 18x denně, ženy se nezbednými myšlenkami zaobírají v průměru 10x za den. Pojďme se společně podívat, jak se liší sexuální fantazie muže a ženy.

1Sex se stejným pohlavím

O sexu se stejným pohlavím fantazírují častěji ženy než muži. A co je na tom nejvíce láká? Nejčastěji je to samozřejmě touha zkusit něco nového, představa něžnějšího sexu a v neposlední řadě jemné doteky hebkého ženského těla. Nutno poznamenat, že homoerotické myšlenky automaticky neznamenají homosexuální sklony.

2Trojka/polyamorie

O trojce (angl. threesome) sní především mužská část populace, a to až 89 %. Ačkoliv žijeme v monogamní společnosti, sex se dvěma ženami (většinou se jedná o mužovu partnerku a její kamarádku) najednou je nejčastější sexuální tužba u mužů. Zajímavý je i fakt, že složení dvě ženy na jednoho muže preferují rovněž zástupkyně něžného pohlaví. Inu, zakázané ovoce chutná nejlépe…

3BDSM

Photo by charlesdeluvio on Unsplash

O pikantní BDSM hrátkách fantazírují obě pohlaví ve stejné míře. Zatímco ženy by si nejraději nechaly od partnera zavázat oči a spoutat ruce, pánové prahnou po drsnějším sexu zahrnujícím sexy erotické prádlo a roleplay či cosplay (převleky). Dominantní (nadřazené) role by se raději ujali muži, ženy si sebe naopak představují spíše v submisivní (podřízené) roli.

KOUKNI SE  Jak hormony ovlivňují sex

4Sex na veřejnosti

Sex na veřejných místech je velkým lákadlem pro obě pohlaví. Pánové si nejčastěji představují sex na balkoně či na veřejných záchodcích, ženy zase milostný akt ve vířivce nebo ve výtahové kabině. A co je na tom vzrušujícího? To, že se jedná o něco zakázaného a společensky nepřístojného. Pokud se ovšem rozhodnete tuto fantazii proměnit ve skutečnost, vše si dobře rozmyslete – na některých místech by se její provozování totiž dalo klasifikovat jako trestný čin.

5Sex po telefonu/chatu

Photo by Daria Litvinova on Unsplash

Sex přes videochat? Tak právě toto patří mezi nejtajnější sexuální fantazie u muže a ženy. Zatímco muži jsou především vizuálně vzrušiví a chtěli partnerku při sebeuspokojování pozorovat, ženy vzrušuje především představa společného vyvrcholení. Pánové by si také rádi posílali se svou drahou polovičkou nahé snímky, ženy vzrušuje spíše představa posílání erotických zpráv.

6Společné sledování porna

Společné sledování porna je erotickou představou mnoha mužů. A pánové jdou ve svých představách ještě dál – nemalé procento z nich totiž vzrušuje myšlenka na točení domácího lechtivého filmu.

7Násilí nebo únos

Násilný či vynucený sex v kombinaci s únosem je jednou z nejčastějších fantazií něžného pohlaví, rozhodně to však neznamená, že by si jej ženy přály ve skutečnosti zažít. Láká je na tom především představa odevzdání se a ztráta kontroly nad vlastním tělem.

8Akt versus příběh

Photo by Jen Theodore on Unsplash

Erotické fantazie se u mužů a žen liší nejen obsahem, nýbrž i formou. Muži si sexy příběh představují jako sled aktů a obrazů, ženám se zase hlavou honí romantické scénáře promyšlené do nejjemnějších detailů.

KOUKNI SE  Jak si vybrat erotické prádlo

Esterka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

17 + 5 =