Jak si trojku opravdu užít? Dodržujte tato pravidla

diverse trio making love in bedroom. sex party concept. redhead woman sit with two men, going to make love

Popsali jsme rizika a varovali vás, co byste měli zvážit, než si trojku zkusíte na vlastní kůži. Teď vám chceme poradit několik pravidel, když je dodržíte, je tu velká pravděpodobnost, že si trojku opravdu užijete.

1. Nastavte si jasná pravidla

Jestli si myslíte, že dopředu nemusíte nic řešit, že si dáte společně skleničku a ono se to potom k potěšení všech zúčastněných krásně vyvrbí, jsi na velkém omylu. Každý má o sexu ve třech jiné představy, každý od toho očekává něco jiného. Všichni ale pochopitelně maximální uspokojení a nezapomenutelné erotické zážitky. A tak se může stát, že kvůli sobeckému chování jednoho z vás, se bude další cítit odstrčený a zklamaný. Takže, pokud máte fungující vztah, je vážně dost důležité si s partnerem ujasnit průběh vašich sexuálních hrátek předem. Nikdo nechce skončit jako pouhý pozorovatel. A za další, opravdu snesete pohled na svého miláčka, jak vášnivě líbá například vaši kamarádku? A nebude naopak jemu vadit, když budeš orálně uspokojovat jiného muže? A co zkoušení nejrůznějších sexuálních praktik? V tomhle všem prostě musíte mít jasno!

Já jsem si trojku vyzkoušela jednou a stačilo mi to,“ líčí svůj zážitek Katka. „Tehdy to bylo neplánované. Slavili jsme manželovy narozeniny a měli v sobě nějaký alkohol. Když pozdě v noci vyjel po mojí kamarádce, která u nás musela přespat, místo scény jsem si řekla, proč vlastně ne. Proč si trochu nezpestřit ten manželský stereotyp. Jenže manžel se choval hrozně. To, že se po chvíli věnoval pouze jí, bych ještě skousla, ale ty řeči okolo jsem prostě nedala. Poslouchat, jak je úžasně mokrá, jak má nádherný tělo, a že takhle božsky si už léta nezaš… bylo nad moje síly. Připadala jsem si jako nejošklivější a nejneschopnější ženská na světě. Sice se mi později omluvil, že prý to tak nemyslel, ale mně to ublížilo.“

Tady vidíte, kolik škody napáchá i přemíra alkoholu. Takže panáčka na kuráž možná ano, ale jinak ruce od alkoholu pryč!

KOUKNI SE  Láska a sex mezi algoritmy

2. Pozor na žárlivost

Kdyby byl jeden z vás přehnaně žárlivý, je jasné, že hovory na téma sexu ve třech budou u vás doma tabu. Vy trojku ale plánujete, chcete ji vyzkoušet, takže o žárlivých scénách nemůže být řeč. Ovšem pozor! Na jak dlouho? Možná si to nepřipouštíte, ale dosud jste svého miláčka neviděla v akci s jinou ženou nebo mužem. Bude si to s ní rozdávat přímo vám pod nosem. Unesete to? Je jasné, že pokud se milujete, maličko jeden na druhého žárlíte. A je to normální. Ale v téhle situaci můžete najednou prožívat opravdová muka. Obzvlášť, bude-li dotyčná vážně kus (jakože bude, přece si nepozvete ošklivku) a vy na něm uvidíte, že je z ní celý odvařený. Na tohle se asi dopředu připravit nedá, ale počítat byste s tím měli. Zrovna tak tvůj partner. Bude pro něj těžké sledovat, jak tě cizí muž přivádí do extáze. A Bože! On ho má většího! Zvládne to? Takže, pokud vás, nebo jeho přepadnou nepříjemné pocity, zkuste se ovládnout a nad celou situací povznést. Opakem nic nevyřešíte. Přece jste to chtěli oba, tak si to užijte! Jako to zvládla čtenářka Nikola:

„Když přišel David s tím, že chce zkusit trojku, poslala jsem ho rovnou do háje.“ směje se Nikola. „Ale byl dotěrný a neustále o tom mluvil, takže jsem kapitulovala. Bála jsem se strašně. Co když se do ní pak zamiluje a uteče mi s ní, co když už ho to se mnou pak nebude bavit. Otázek bylo víc, než odpovědí. Když nastal den D, byla jsem nervózní, všechno mi padalo z rukou, ale připravila jsem se dokonale. Svůdné spodní prádlo, líčení, účes, chtěla jsem být ta hezčí. Když jsem ji uviděla, přepadla mě vlna žárlivosti a v první chvíli jsem to chtěla stopnout. Ale David byl úžasný. Obdivoval mě, mé spodní prádlo, věnoval se první mně a vyznával mi při milování lásku. Připadala jsem si úžasná, takže když se k nám připojila ONA, užila jsem si to se vším všudy. Dodnes to občas zopakujeme.“

3. Nesrovnávejte

Možná byl ten jiný obdařenější. Možná líbal jako Bůh. Ale nikdy nesmíte z úst vypustit: „ Víš, ale on…“ Prostě byl jiný, bylo to zpestření, ale vy máte svého partnera, kterého milujete, takže prostě mlčte! Když se zeptá, úplně postačí říct, že se vám to líbilo, a že jste si to užili. Tečka! A on by před vámi také neměl vychvalovat její prsa a to, že měla vážně úžasnej orgasmus. Prostě takt je v tomto případě na místě. Jste pár a přece vás malé sexuální dobrodružství nerozdělí.

KOUKNI SE  Největší chyby, které děláme ve vztazích podle znamení zvěrokruhu

Možná si teď říkáte, že sex ve třech snad ani nestojí za ty případné potíže. Ale věřte mi, že stojí! Jen byste měli vědět, čeho se vyvarovat a na co se připravit. Jedině tehdy bude trojka skutečným vzrušujícím erotickým zážitkem a zpestřením vašeho milostného života. Stejně, jako pro čtenářku Danielu.

„Když přítel přišel s tím, že by chtěl vyzkoušet trojku, myslela jsem, že si dělá srandu. Hned mě napadlo, že si chce užít s nějakou super kočkou a přiznám se, že jsem byla naštvaná. Jenže jsem se spletla. Nechtěl holku, ale kluka. Ne pro sebe,“ směje se Daniela, „ale pro mě. Prý ho vzrušuje představa toho, jak to dělám s jiným. Hrozně jsem se styděla. Ale na druhou stranu jsem byla zvědavá. Přítel mi totiž často při milování šeptal, jak to bude probíhat, co mi bude on i ten druhý provádět a já po tom najednou zatoužila. Takže jsme se domluvili a sešli se. Pro atmosféru jsme nejprve pustili erotický film, ten nás všechny parádně nažhavil a pak už jsme nebyli k zastavení. A bože, bylo to vážně skvělý…,“ uzavírá Daniela svoje vyprávění.

Vidíte? Můžete si užít trojku i bez následků. Stačí jen dodržet pár pravidel.

Charlie Brown

Předchozí článekJarní knižní novinky
Následující článekSexy nohy Jenna Coleman

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × three =