Rodriguez slibuje pokračování svých hitů

Vzhledem k tomu, že se SCSW Film Festival odehrává v jeho městě, není žádným překvapením, že se režisér Robert Rodriguez, úspěšný tvůrce béčkových i áčkových akčních hitů, letos tohoto festivalu zúčastnil.
Rodriguez využil příležitost vylepšit jméno své produkční společnosti Quickdraw Productions a pomoct tak mnoha projektům, které v této produkci vznikají. Kromě propagace nového odvětví Quickdraw – animace (už mají na kontě dva animáky), Rodriguez sdělil nové informace o dlouho očekávaném Sin City 2 a pokračování úspěšného Machete. Oba filmy prý začnou vznikat už letos. Rodriguez sliboval pokračování těchto hitů už na loňském Comic-Con, ale zatím se ani jeden z projektů nerozjel.
Co se týče Machete, jsou naplánovaná hned dvě pokračování: Machete Kills a Machete Kills Again. Na SXSW zaznělo, že se Machete Kills začne natáčet v dubnu. Zápletka bude postavena na nutnosti zbavit se bláznivého vůdce kartelu a miliardáře, který obchoduje se zbraněmi a plánuje zničit svět. Danny Trejo, který porcuje záporáka posedlého vesmírnou zbraní, zní jako skvělá zábava. 

Sin City 2 oficiálně “je ve vývoji” už dost dlouhou dobu. První zmínka o pokračování se objevila hned po úspěchu prvního filmu v roce 2005. Během let se vynořovalo spoustu drbů ohledně obsazení (Johnny Depp, Angelina Jolie), ale to bylo asi tak všechno. Rodriguez opět tvrdí, že natáčet se už konečně začne letos v létě. Víme, že děj se bude točit kolem tří jednotlivých příběhů podle Franka Millera, konkrétně z jeho A Dame to Kill For, a dvou dalších, které ještě budou upřesněny. Scénárista oscarové Skryté identity William Monahan se podle všeho na scénáři podílí, takže snad roky čekání budou stát za to. Obsazení zatím ještě nebylo oznámeno, ale Rodriguez tvrdí, že oba sequely se budou moct pochlubit stejně hvězdným obsazením, jako první film.

KOUKNI SE  Jodie Foster v hlavní roli čtvrté řady Temného případu

Natáčení Machete Kills podle všeho skutečně začne v dubnu, ale vznik Sin City 2 je stále zahalen nejistotou. Scénář je sice už prý dokončen, ale těžko říct, zda se začne natáčet ještě letos.

Zdroj: www.collider.com

Klára Scholzová

Předchozí článekJohn Carter: Mezi dvěma světy
Následující článekRecenze: Debbie Ford: Temná stránka hledačů světla

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seven + 13 =