Page, Franco a Gosling míří za kameru

Co mají společného James Franco, Ryan Gosling a Ellen Page? Kromě toho, že jsou mladí, úspěšní a honosí se přízviskem herecká naděje Hollywoodu, rozhodli se si svou kariéru trochu připojistit. Všichni tři by se totiž rádi podívali i před vševidoucí oko kamery. A všichni tři své počiny plánují uvést nejdéle příští rok.

James Franco, pro jednoho renesanční člověk, pro druhého pozér, co skáče od jednoho k druhému, si svůj režijní debut odbyl už dávno. Letos si ale mezi hraním, studiem, malováním a psaním vlastních povídek vybral k režii opravdové sousto. Franco získal svolení natočit jedno z děl amerického novelisty Cormaca McCarthyho s názvem Child of God. Kniha se zaměřuje na život a smrt naprostého vyděděnce Lestera, který izolovaný od společnosti žije kdesi v jeskyni uprostřed lesů Tennessee. U narušeného mladíka se s postupem času začne projevovat sklon k nekrofilii a pedofilii, které ho dovedou až k nejhoršímu činu. Franco se podílel i na scénáři k náročnému příběhu a jak je jeho zvykem, i on sám se objeví na plátně. Hlavní roli si ale střihne relativně neznámý Scott Haze. Premiéry se snímek dočká možná ještě letošní rok.

Kanadský objev Ryan Gosling si postupně vydobývá pověst všestranného herce, nicméně rád by přidal ještě jeden zářez. I on by měl v nejbližší době přesedlat na režisérskou sesli. Ryan Gosling se upsal k režii snímku s názvem How to Catch a Monster, ba co víc: údajně se měl podílet i na scénáři. Jednat by se mělo o žánr fantasy noir a částečně známé je i obsazení. Hlavní role svobodné matky Billy by se měla ujmout Christina Hendricks, Goslingova kolegyně z úspěšného Drive. V hercově prvotině se má objevit Rob Zabrecky a v jedné z vedlejších rolí i Goslingova současná partnerka Eva Mendes. „Moderní pohádka“ má diváka zavést do snového světa, ve kterém starší syn hlavní hrdinky objeví záhadné podvodní město. Aby udrželi svou rodinu při životě, oba se musí ponořit hluboko do tajemného světa. Natáčet se bude od letošního jara.

KOUKNI SE  Hvězda seriálu Fauda Lior Raz bojuje proti Hamásu

Oproti výše zmíněným pánům si Ellen Page zvolila odlehčenější žánr. Cenami ověnčená filmová Juno momentálně natáčí komedii s pracovním názvem Miss Stevens. Zmiňovanou slečnou v titulu nebude Ellen Page, ale Anna Faris (Scary Movie), která si zahraje mladou učitelku na pokraji nervového zhroucení, která má za úkol vypravit skupinu studentů na celostátní hereckou soutěž. Premiéra se odhaduje na příští rok. Na Ellen Page se můžeme těšit alespoň v letošním The East.

Zuzana Hofmanová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × five =