Odkaz Krotitelů duchů ožívá v prvním traileru

Po desítky let jsme doufali, že se dočkáme pokračování. Ale s každým dalším rokem čekání se divácký sen vzdaloval. Svit naděje přišel s novými Krotiteli duchů nebo spíš Krotitelkami duchů v roce 2016. Jenže nové zpracování nezávislé na přechozích dvou filmech skočilo totálním diváckým i finančním propadákem. A vypadalo, že značka je na dlouhou dobu pohřbená pod neúspěchem. V roce 2018 se ale začaly světem šířit nepodložené spekulace o plánovaných pracích na plnohodnotném třetím filmu. Až na začátku letošního roku režisér Jason Reitman osobně potvrdil, že práce na důstojném pokračování původních Krotitelů duchů opravdu započaly. Jméno Reitman není náhoda, protože Jason je synem Ivana Reitmana, autora prvních dvou snímků.

V průběhu února jsme dostali sotva minutový teaser pro ujištění, že se nejedná o žádnou kachnu. Původní hudba a ikonické auto ECTO-1 se symbolem Krotitelů duchů v první kratičké ukázce rozplesal srdce nejednoho fanouška. A dnes po zhruba desíti měsících od potvrzení tvůrci vypustili první oficiální trailer. Ukázka neodhaluje úplně všechno naráz, ale na rozjezd pro diváky to úplně stačí.

Našlapaná není jen ukázka, ale také herecké obsazení. Z nových tváří, které se do tohoto světa podívají poprvé, je to Finn Wolfhard (seriál Stranger Things), Paul Rudd (Ant-Man), Carrie Coon (Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame), Mckenna Grace (Já, Tonya; Ready Player One: Hra začíná, Captain Marvel) a další. Jason Reitman potvrdil také návrat tří herců a herečky z původního snímku. Téměř všichni původní Krotitelé duchů, protože herec Harold Ramis v únoru 2014 bohužel zemřel. Vrací se ale Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson a Sigourney Weaver. Scénář k filmu napsal režisér ve spolupráci s Gilem Kenanem. Jedním z významnějších producentů filmu je samozřejmě otec režiséra Ivan Reitman.

KOUKNI SE  David Švehlík v novém filmu FENTASY plném drog

Právě kvůli úmrtí čtvrtého člena týmu nám první trailer představil svobodou matku se dvěma dětmi, kteří přijíždějí na opuštěnou usedlost. Oba dětští protagonisté totiž ztvárňují vnoučata zesnulého představitele. Ale ani duchové na sebe nenechají dlouho čekat.

„Who You Gonna Call?!“ a kultovní znělka se rozezní napříč kinosály po celé republice od 9. července 2020.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × 1 =