Nový trailer na akční sci-fi Alita: Bojový Anděl

Letos v prosinci přijde do kin nový akční dobrodružný sci-fi snímek režiséra Roberta Rodrigueze (Desperado, Od soumraku do úsvitu, Grindhouse: Planeta Teror, Sin City – město hříchů) s názvem Alita: Bojový Anděl. Film se může pyšnit nejen bohatým hereckým obsazením, ale také filmovým štábem. Vedle Rodrigueze se producentsky na filmu podílí další velikáni – James Cameron (Titanic, Avatar, Terminátor, Vetřelci, Pravdivé lži) a Jon Landau (producent filmů Titanic, Solaris, Avatar). Hudební doprovod složil úspěšný nizozemský skladatel a multiinstrumentalista s přezdívkou Junkie XL (Sibiř, Divergence, Šílený Max: Zběsilá cesta, Deadpool, Brimstone, Tomb Raider). Film vznikl podle japonské komiksové předlohy.

Film plný hvězd a hvězdiček představí androida Alitu, která nemá ponětí o tom kým je ani odkud pochází. Jejím jediným prvotním přítelem a opatrovníkem je dr. Ido, který její nepoškozené torzo našel na jednou smetišti a rozhodl se Alitu osobnost zachránit. Jen dr. Ido ví, co je Alita zač. Jenže androidka se brzy začne pídit po své minulosti na vlastní pěst. Pravda, kterou nakonec uzří, postaví Alitu před těžkou volbu. Začít žít druhou šancí, kterou získala nebo naplnit osud, ke kterému byla předurčená a zastavit zlo, které despoticky vládne skrze smrt a destrukci.

Nejen tvůrčí tým, ale také herecké obsazení překypuje bohatým výběrem. Hlavní role se ujala začínající herečka Rosa Salazar (Rezistence, Labyrint: Vražedná léčba). Kolem ní se točí hned několik hvězd jako například Christopher Waltz (Hanebný pancharti, Nespoutaný Django), Jennifer Connelly (Čistá duše, Číslo 9, Noe), Mahershala Ali (Skrytý čísla, Moonlight), Michelle Rodriguez (Avatar, série Rychle a zběsile) nebo Ed Skrein (Deadpool).

KOUKNI SE  Pohled vědce na pandemii způsobenou houbami v seriálu The Last of Us

Jestli bude akční dobrodružné sci-fi plné trikových efektů pod vedením filmových velikánů a hereckých hvězd úspěšné, se budeme moci přesvědčit od 20. prosince 2018 v našich kinech.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eighteen − nine =