Nejtemnější filmy na Netflixu

Netflix nepatří mezi až tak neznámé streamovací placené poskytovatele pro sledování filmů online. Byl založen už v roce 1997 v Kalifornii. Pro některé lidi se ale mohl stát známějším až poslední dobou, díky velkému množství filmů a seriálů, které poskytuje, a také díky tomu, že u nás se objevil poprvé v roce 2016. V dnešní době nám jich ke sledování nabízí více než 4000. A ty, které lidi zajímají nejvíce, jsou samozřejmé ty tajemné a strašidelné. Ostatně, kdo se rád nebojí, že? My vám zde nyní představíme ty nejlepší, které stojí za to zkouknout. Takže pokud nevíte, co s pátečním večerem a chcete se bát, určitě si některý z nich pusťte.

2V zajetí démonů

Rok výroby: 2013

Režie: James Wan

Dalším obrovským hitem na Netflixu je horor V zajetí démonů, který můžeme naštěstí vidět i jinde, než na této placené platformě. Asi je jen málo z nás, kteří tento vynikající a velmi strašidelný horor ještě neviděl. Příběh vypráví o manželích Perronových, kteří se spolu se svými 5 dcerami a jejich fenkou Sadie odstěhují na zchátralou a opuštěnou farmu. Ta jako jediná odmítá na opuštěnou farmu vstoupit, protože z ní cítí cosi negativního.

Když dvě z jejích dcer hrají oblíbenou dětskou tleskací a schovávací hru, kde je úkolem se schovat a pomocí tleskání druhého člověka najít, objeví skrytý, vestavěný vstup do sklepa. První nadpřirozené události na sebe nenechají dlouho čekat. Ihned první noc po nastěhování se zastaví všechny hodiny v domě přesně ve 3:07 hodin ráno, ptáci bezdůvodně naráží do oken jejich domu a fenka Sadie je nalezena mrtvá na dvorku. Jedné noci se Christine (jedna z dcer Perronových) setká se zlým duchem, kterého může vidět pouze ona a který jí řekne, že chce, aby celá její rodina zemřela. Další noc slyší Carolyn (matka) v noci tleskání na chodbě a zpočátku si myslí, že je to jedna z jejích dcer. Když však zjistí, že všechny dcery spokojeně spí, vydává se za zvukem, až se dostane do suterénu domu, kde ji zlý duch, se kterým se setkala nejdříve Christine, uvězní.

KOUKNI SE  Nesmrtelné hlášky z českých filmů

Ve stejnou chvíli napadne v pokoji zlý duch i její dvě dcery Andreu a Cindy. Carolyn se proto rozhodne kontaktovat světoznámé démonology Eda a Loraine Warrenovi, kteří mají s těmito paranormálními jevy zkušenosti, protože nedávno zabavili a vyšetřovali posedlou panenku Annabelle. Souhlasí, že Carolyn pomohou a započnou s vyšetřováním. Po pár experimentech zjišťují, že dům bude potřebovat exorcismus, ale budou k tomu potřebovat povolení církve.

V průběhu dalších experimentů zjišťují, že půda na které farma stojí, kdysi patřila obviněné čarodějnici jménem Bathsheba, která obětovala své novorozené dítě ďáblovi a poté se v roce 1863 zabila. Předtím ale stačila proklít všechny, kdo by si chtěli její půdu vzít. Během vyšetřování našli mnoho zpráv o sebevraždách a vraždách v domech, které byli postaveny právě na jejím majetku. Aby manželé Warrenovy získali potřebné důkazy pro povolení exorcismu, umístí po domě kamery a zařízení pro zaznamenávání nadpřirozených aktivit. Ty začnou brzy zaznamenávat zajímavé úkazy, které nepatří do našeho světa…. Podaří se manželům Warrenovým pomoci Carolyn a její rodině? Dovolí jim církev tolik potřebný exorcismus? A napadne zlý duch Bathsheby ještě někoho?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × 2 =