Nejlepší seriály roku 2020

Které seriály to v loňském, vzhůru nohama převráceném roce vyhrály u diváků a kritiků? Pojďte se společně se mnou vydat na pouť za objevením desíti nejlepších seriálů roku 2020 a ještě několika navíc.

11Čestné zmínky

Seriály, které se do TOP 10 nedostaly, ale rozhodně si vaši pozornost zaslouží. Jedním z takových je britské historické seriálové drama Koruna, které má již za sebou 4. série a chystá se pátá. Opomenout nemůže ani mysteriózní sci-fi hororovou podívanou s prvky fantasy a thrilleru. Řeč je o Lovecraftově zemi. Seriálu, který je silně inspirovaný právě Lovecraftovou tvorbou. Pro milovníky historických dramat a Ethana Hawkea tady mám seriál The Good Lord Bird podle knižní předlohy Jamese McBridea. Nevšedním počinem, který stojí za vidění, je také dokumentárně komediální seriál Jak na.. s Johnem Willsonem. Tuto spíše minisérii má na svědomí jediný člověk, který ji také natáčí – John Wilson. Pro milovníky čistě dokumentární tvorby tady mám City So Real, který je pro všechny, které zajímají zákulisní pohledy do poměrů v Chicagu.


Ať se stále nedržím na vážné vlně. Nabídnu vám také Teda Lassa. Sportovní komedii ze streamovací služby Apple TV+ s Jasonem Sudeikisem v hlavní roli. Byla objednaná třetí série. Pro fandy nekorektních a netradičních lidí se super schopnostmi je tady seriál The Boys, který završil svou druhou sérii. Ale nebojte. Již se chystá třetí. Stanice Hulu nám mimo jiné naservírovala dramatické sci-fi s názvem Devs, kde se vyšetřuje tajemná divize, která může stát za zmizením člověka. Rodinný komediální seriál Kristy a její klub zase představil partu pěti kamarádek, které se rozhodly založit si vlastní byznys na hlídání dětí. Na druhou stranu kanadský komediální seriál Schitt´s Creek je už se svými 6. sériemi docela slušným veteránem, a přesto si udržuje kvalitu a sledovanost.

Zpátky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × 2 =