Nejlepší filmy na DVD a Blu-Ray, které by vám v říjnu neměly uniknout

Opět vám přinášíme článek, ve kterém se dozvíte, jaké filmové novinky na DVD a Blu-Ray by vám neměly za žádnou cenu uniknout. Zde je našich pět tipů.

5Annabelle 3

Již třetí pokračování hororové série, v hlavní roli s posedlou panenkou Annabelle, se kterou jsme se mohli setkat již v neméně děsivém hororu V zajetí démonů. Manželé Warrenovi kdysi bezpečně uložili posedlou panenku Annabelle za posvěcené sklo v místnosti s dalšími artefakty. Bohužel panenka probudí zlé duchy v blízkosti a jejich dcera s přáteli zažije jejích děsivý útok. Podaří se jim zastavit temné síly?

Horor Annabelle 3 vychází u Magicbox na DVD a Blu-Ray 16.10.

4Osvícení

Naprostá filmová klasika, kterou Stenley Kubrick natočil na motivy geniální knihy Stephena Kinga. Spisovatel Jack Torrance, kterého hraje nepřekonatelný Jack Nicholson, hledá klidné místo na psaní svého nového románu. Proto jednoho dne příjme nabídku dělat správce do odlehlého hotelu, kam by se měl odebrat s celou svou rodinou. Že s hotelem nebude vše úplně v pořádku, zjišťuje Jack již při příjezdu, kdy je mu zděleno, že se v hotelu odehrál podivný masakr.

Filmová klasika Osvicení vychází u Magicboxu 2.10.

3Černobyl

Jeden z nejúspěšnějších seriálů všech dob v říjnu vyjde i na DVD a Blu-Ray discích. Připomeňte si největši havárii způsobenou člověkem v dějinách lidstva. Děsivou havárii v jaderné elektrárně Černobyl, která ohrožovala nejen Uklrajinu a území tehdejšího Sovětského svazu, ale radioaktivní mrak se rozšířil i nad Skandinávii a celý zbytek západní Evropy. V úspěšné minisérii z dílny HBO si tuto děsivou událost připomenete z pohodlí obýváku.

KOUKNI SE  Jak jsem se zúčastnil natáčení Grey Mana v Praze

Černobyl vychází na DVD nebo Blu-Ray už 2.10 a zakoupit ho můžete v síti Magicbox.

2Rocketman

Rocketman je životopisný film o jednom největších světových zpěváků všech dob. Řeč je o Siru Eltonu Johnovi. Ten má na kontě několik velkých hitů, které se navždy zapsaly do dějin hudebního umění. Rocketman popisuje strhující příběh Eltona Johna, jeho cestu ze dna, kdy dělal jako klavírista křoví úspěšnějším muzikantům, až na samý vrchol hudebního nebe, kdy mu pomohlo seznámení s textařem Berniem Taupinem. Bohužel, příliš strmé vzestupy se neobejdou bez alkoholu a drog.

Rocketman vychází u Magicboxu 16.10 na DVD a Blu-Ray.

1John Wick 3

Ve třetím díle akční adrenalínové série má zabíják John Wick, kterého hraje Keanu Reeves, v patách celou armádu lovců odměn z celého světa. Na Johnovu hlavu je vypsaná obří odměna ve výši 14 milónů dolarů, protože zabil člena tajného mezinárodního spolku zabijáků High Table. Zabiják,který byl zvyklý lovit, se nyní stává psancem. Po krku mu jdou vrazi z celehé světa. Zvladné se s novou rolí vypořádat?

John Wick 3 vychází v síti Magicbox na DVD a Blu-Ray 2.10.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

ten − two =