První reakce: John Wick 3 má nejlepší akci z celé trilogie

16. května proběhne česká premiéra třetího pokračování Johna Wicka s Keanu Reevesem v hlavní roli. Ve třetí části má Wick v patách celou armádu nájemných zabijáků, kteří ho pronásledují za porušení pravidel spolku nájemných vrahů High Table.

První kritici a diváci měli možnost zhlédnout tento snímek ještě před jeho premiérou v rámci novinářské projekce. Ze zveřejněných reakcí to vypadá, že třetí John Wick má nejkreativnější akci ze všech filmů o Johnu Wickovi.

Výsledek obrázku pro john wick 3

Kritik Erik Davis o filmu řekl: “John Wick 3 je pravděpodobně nejvydařenější film z celé série. Disponuje velmi nápaditou akcí a asi mým nejoblíbenějším soubojem s noži všech dob. John Wick si našel dalšího osobitého záporáka, jehož osobnost se postupně vyvíjí. A postava Halle Berry potřebuje svůj vlastní film nebo seriál.”

Novinář Eric Francisco o filmu napsal: “Pokud je třetí John Wick posledním filmem z této akční série, pak je to dobrá tečka na konec, která dokazuje, že John Wick je akční ikona tohoto desetiletí. Johnu Wickovi se nedají upřít kreativní headshoty a skvělé akční scény. Práce s kamerou i světly je úchvatná. Ale nad některými rozhodnutími hrdinů ve filmu jsem kroutil hlavou. Třetí John Wick dost dobře nevysvětluje motivace a důležitá rozhodnutí některých postav, což mě dost vytáčelo. Rozhodně to není dokonalý akční film.”

Související obrázek

Kritik Steven Weintraub o filmu řekl: “Keanu Reeves byl skvělý jako obvykle. Chad Stahelski odvedl úžasnou práci jako režisér. Při některých kaskádérských kouscích jsem si říkal, jak to mohli vůbec natočit. Vážně nápadité a kreativní akční scény. Trojka je zatím můj oblíbený film s Johnem Wickem. Scéna, kdy se psi spolu s Halle Berry mstí byla moje oblíbená.”

KOUKNI SE  Český trailer na Zloba: Královna všeho zlého

Pavel Melotík

Zdroje:
https://movieweb.com/john-wick-chapter-3-parabellum-early-reactions/

https://editorial.rottentomatoes.com/article/john-wick-chapter-3-first-reactions-with-a-perfect-keanu-reeves-and-insane-action-parabellum-is-right-on-target/

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

15 − four =