Nejlepší filmy na DVD a Blu-Ray v listopadu v síti MagicBox

Jaké filmy právě vychází na DVD a Blu-Ray? Přinášíme vám přehled těch nejlepších titulů, které v listopadu začal prodávat MagicBox.

3Sicario 2: Soldado

S_D037_09788.NEF

Thriller Sicario: Nájemný vrah režíroval Denis Villeneuve, který loni uvedl do kin nového Blade Runnera 2049 (recenze zde). Hlavní roli si zahrála Emily Blunt po boku Benicia Del Tora. Thriller Sicario se stal celosvětovým hitem a kritici chválou o tomto filmu rozhodně nešetřili. Letos se do kin dostala dvojka s názvem Sicario 2: Soldado. Ovšem bez Villeneuva, a dokonce i bez Emily Blunt. Film se tedy soustředil na temnou postavu Benicia Del Tora a herecky ho doplnil Josh Brolin. Scénář k filmu opět napsal Taylor Sheridan, který napsal scénář i k thrilleru Wind River.

Pokračování Sicario vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

2Obávaný

Obávaný je francouzský film z dílny režiséra Michela Hazanaviciuse, který stojí za dramatem The Artist, který získal v roce 2012 získal pět Oskarů, včetně cen za nejlepší film nebo režii. Jeho nejnovější film je opět o filmaři, tentokrát z konce šedesátých let minulého století. Obávaný je příběh Jean-Luca Godarda, který natáčí snímek La Chinoise s Anne Wiazemsky – ženou, se kterou se později ožení. Jenže pak přijde krize, když jeho film není kritikou dobře příjimaný. Filmař začne o sobě pochybovat a stává se stejně nepochopeným, jako nepochopitelným…

Francouzské drama Obávaný vychází v síti MagicBox na DVD.

KOUKNI SE  FEBIOFEST: Brutální krváky, upírské artovky a psychopatické duchařiny na pražském festivalu

1Avengers: Infinity War

Na DVD a Blu-Ray taky znovu vyjde pravděpodobně nejdiskutovanější Marvel film poslední doby. Infinity War završuje desetiletou cestu studia Marvel, kdy skrze filmy svým divákům představuje své komiksové příběhy. Recenze k filmu Infinity War si můžete přečíst zde a na trailer se můžete podívat zde.

Pavel Melotík

Předchozí článekNejlepší scény ze seriálu Sex ve městě
Následující článekJednou nohou v blázinci? Ale s úsměvem

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × 3 =