Kung Fu Panda 3

kung_fu_panda_3_posterDříve, než se náš hlavní hrdina stal mistrem kung fu a dračím bojovníkem, byl pouhým obtloustlým číšníkem rýžových knedlíčků. Od té doby ušel dlouhou cestu. Setkal se tváří v tvář s nebezpečným Tai Lungem a ochránil Čínu před útokem Shena a jeho armády. Jeho posledním úkolem je najít pravdu o své minulosti a zjistit, kde se jeho pravá rodina nachází.

Autorem této animované pohádky je americké filmové studio DreamWorks Animation, které bylo v roce 1994 založeno trojicí Spielberg, Katzenberg a Geffen. Na svém účtu mají celkem 31 animovaných filmů, včetně trháků jako je Shrek, Madagascar a How to Train Your Dragon. Jejich původní zaměření bylo na nejmladší generaci, ale díky svým úžasným vtipům a narážkám pro dospěle si získali i zbytek obecenstva.

Stejně jako u předešlého filmu se na pozici režiséra vrátila Jennifer Yuh, která k sobě získala na pomoc Alessandra Carloni, režiséra How to Train You Dragon (2010) a How to Train Your Dragon 2 (2014). Scénáře se opět chopilo duo Aibel a Berger, kteří zajistili úspěšnost předchozích dvou dílů.

Kung-Fu-Panda-3Příběh sleduje dobrodružství pandy Po (Jack Black), který se v předchozích dílech stal mistrem kung fu, dračím bojovníkem a našel vntitřní klid a stal se tak neporazitelným válečníkem. Na cestě jej doprovázejí jeho věrní přátelé a spolubojovníci Tygřice (Angelina Jolie), Opice (Jackie Chan), Kudlanka (Seth Rogen), Jeřáb (David Cross) a Kobra (Lucy Liu) v čele s jeho přísným učitelem Shifu (Dustin Hoffman). V předchozích dílech Po zjistil, že je adoptovaný a jeho pravá rodina nejspíše zahynula. Vše se změní ve chvíli, kdy se v traileru objeví jeho znovunalezený otec Li (Bryan Cranston). Oba společně vyrazí na cestu do pandího ráje, kde Po nalezne spoustu úžasných a roztomilých postav. Poté, co se dozví, že Kai (J.K. Simmons), neznámý válečník obdařený nadpřirozenými schopnostmi, se pokouší obsadit Čínu a porazit všechny mistry kung fu, rozhodne se mu v jeho snaze zabránit. Vycvičí pandy a vytvoří tak obrovskou armádu, s kterou se Kaiovi postaví.

KOUKNI SE  KVIFF.TV: festival v Karlových Varech, který nemusí končit

Alexander Nardelli

www.imdb.com www.kungfupanda.wikia.com

 

 

Předchozí článek5 nejlepších špionážních románů
Následující článekRECENZE: Petr Schink: Jak lvové

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eighteen + 7 =