Jak si užít anální sex

Anální sex je pro spoustu lidí velmi atraktivní sexuální praktika, zároveň však mnohdy kontroverzní, nebo dokonce tabuizované téma. Pojďme se společně podívat na tipy a triky, jak si dokonale užít anální sex a odhodit všechny předsudky a obavy stranou.

1Důvěra je to hlavní

Právě na vzájemné důvěře stojí vztah a v oblasti sexu to platí dvojnásob. Čas od času je třeba přinést čerstvý závan do ložnice a vyzkoušet něco neznámého, ať už novou polohu nebo třeba právě anální soulož. Průnik do „zakázané zóny“ totiž v rámci partnerského vztahu představuje gesto nejvyšší důvěry. Muž je od přírody dobyvatel a ochránce ženy, a pokud se mu partnerka zcela oddá, bude si připadat jako opravdový alfa samec. Oba partneři by si měli dopředu ujasnit, co od análních hrátek očekávají a na co se cítí připravení. Nikdo by neměl toho druhého nutit vykročit z komfortní zóny nebo zneužívat partnerovy zranitelnosti během intimních chvil.

2Nepodcenit hygienu

Anální sex stojí a padá na důkladné hygieně. Samozřejmostí je minimálně vnější omytí konečníku, ideální je ovšem provést i jeho vnitřní očistu. Skvěle se na to hodí tzv. anální sprcha, která je běžně k dostání v obchodech s erotickými pomůckami. Jedná se o druh klystýru, pomocí něhož se konečník vypláchne, a zbaví se tak všech nečistot. Žena nebo přijímací partner pak nemusí mít obavy z případné nepříjemné nehody v podobě úniku stolice. Nejistota, obavy nebo stud jsou zaručení zabijáci intimních chvil.

KOUKNI SE  Jak si okořenit partnerský vztah

3Lubrikovat

Mějme na paměti, že anální otvor primárně slouží k jiným účelům, než je sex. Objekty z něj mají vycházet ven, ne dovnitř, a pro hladkou penetraci není dostatečně uzpůsobený. Proto je potřeba použít lubrikační gel, nejlépe na vodní bázi, v kombinaci s lubrikovaným kondomem. Lubrikant bychom si měli připravit k ruce a opravdu bychom s ním neměli šetřit.

4Předehra je základ

Na anální sex bychom si měli vyhradit dostatek času a nikam nespěchat. Dlouhá a něžná předehra je totiž u análních hrátek velmi důležitá. Oba partneři by se měli co nejvíce uvolnit a postupně, pomalu navodit příjemnou intimní atmosféru a začít něčím pro oba příjemným. Pokud se jeden bude cítit pod tlakem či vystresovaně, ani ten druhý si milování zřejmě příliš neužije. Jestliže partnera dobře známe, určitě víme, co ho dokáže vzrušit a co je mu nejpříjemnější. Tím bychom měli začít a pozvolna se, samozřejmě se souhlasem partnera, přesouvat k laskání „zadních vrátek“.

5Nestřídat otvory

Nikdy bychom neměli střídat anální a vaginální penetraci, protože by mohlo dojít k zavlečení nebezpečných bakterií do vagíny, které by v takovém prostředí nadělaly velkou neplechu v podobě závažných infekcí a zánětů. Pokud se nám přeci jen během milování zachce dírky vystřídat, musíme v každém případě použít nový kondom a umýt si ruce mýdlem. Pochva za žádných okolností nesmí přijít do kontaktu s čímkoliv, co předtím bylo zavedené do konečníku, ať už se jedná o prsty, penis nebo erotickou pomůcku.

KOUKNI SE  Proč nechtějí mít vdané ženy sex se svými manželi?

6Roztahovat pomalu

Nejlepší je nanést dostatečné množství lubrikačního gelu na prst a pomalými krouživými pohyby masírovat oblast konečníku, poté zkusit něžně prst dovnitř zasouvat a postupně přidávat další prsty. Po chvíli, která může být u každého jinak dlouhá, bychom měli cítit, jak se anální otvor pomalu roztahuje a získává flexibilitu. Pokud cítíme určitý diskomfort, měli bychom na to partnera upozornit a případně změnit tempo, hloubku nebo úhel pronikání. V této fázi pak můžeme přejít k menšímu dildu nebo vibrátoru, který předem řádně namažeme lubrikantem. Tempo zasouvání by si měl zvolit přijímací partner. Může se stát, že bude chvíli trvat, než vyladíme celkovou techniku.

Tak teď už máme mustr, jak si užít fenomenální anální sex, na který dlouho nezapomeneme.

Esterka

Předchozí článekCo potřebujete vědět o sexu během menstruace – 10 odpovědí na nejčastější otázky
Následující článekNejtrapnější otázky u pracovního pohovoru

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nineteen − nine =