Vědci objevili souvislost mezi velikostí nosu a velikostí penisu

O tom, jak se dá poznat velikost něčího penisu pouhým pohledem, kolují nejrůznější legendy. Často se poukazovalo na velikost chodidel, ve škole se zase věřilo, že stačí natáhnout palec a ukazováček, abyste zjistili, jak dlouhý penis bude při erekci.

Nové video na kanálu YouTube urologa a chirurga Dr. Rena Malika se zabývá novým výzkumem, který by mohl poskytnout spolehlivější a vědecky přesnější ukazatel velikosti penisu.

Ve studii, které se zúčastnilo 136 mužů ve věku od 30 do 50 let, provedl tým japonských vědců řadu měření penisu, včetně stavu ochablého a nataženého, a také hmotnosti varlat a prostaty. „My v urologii jako výzkumníci používáme délku nataženého penisu jako náhradní ukazatel délky ztopořeného penisu, takže obecně jsou délka nataženého a ztopořeného penisu přibližně stejné,“ vysvětluje Malik.

Poté změřili další orgány a zjistili, že zejména jedna část těla skutečně koreluje se všemi měřeními obvodu penisu, které provedli: nos. Výzkumníci změřili délku nosu od středu mezi očima až na konec na levou a pravou stranu a pak vybrali tu míru, která byla delší (protože obličeje nejsou přesně symetrické).

„Zajímavé je, že výška, hmotnost a všechny ostatní faktory, které měřili, s délkou penisu nesouvisely,“ říká Malik. „Nos byla jediná část těla, která s délkou penisu skutečně korelovala.“

Na jiném místě studie publikovaná v časopise Asian Journal of Andrology naznačuje, že skutečným ukazatelem velikosti penisu mohou být vaše prsty: konkrétně rozdíl ve velikosti ukazováčku a prsteníčku. Pokud je váš ukazováček kratší, gratulujeme.

KOUKNI SE  Vzrušuje mě, když mě partner škrtí a fackuje. Kde jsou hranice dobrovolného sexuálního násilí?

Darina D.

Předchozí článekLeonardo DiCaprio získal od vědců pojmenovaní vlastního stromu
Následující článekTvůrce Westworldu natočí adaptaci videohry Fallout pro Amazon

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nineteen − 4 =