Vědci objevili souvislost mezi velikostí nosu a velikostí penisu

O tom, jak se dá poznat velikost něčího penisu pouhým pohledem, kolují nejrůznější legendy. Často se poukazovalo na velikost chodidel, ve škole se zase věřilo, že stačí natáhnout palec a ukazováček, abyste zjistili, jak dlouhý penis bude při erekci.

Nové video na kanálu YouTube urologa a chirurga Dr. Rena Malika se zabývá novým výzkumem, který by mohl poskytnout spolehlivější a vědecky přesnější ukazatel velikosti penisu.

Ve studii, které se zúčastnilo 136 mužů ve věku od 30 do 50 let, provedl tým japonských vědců řadu měření penisu, včetně stavu ochablého a nataženého, a také hmotnosti varlat a prostaty. „My v urologii jako výzkumníci používáme délku nataženého penisu jako náhradní ukazatel délky ztopořeného penisu, takže obecně jsou délka nataženého a ztopořeného penisu přibližně stejné,“ vysvětluje Malik.

Poté změřili další orgány a zjistili, že zejména jedna část těla skutečně koreluje se všemi měřeními obvodu penisu, které provedli: nos. Výzkumníci změřili délku nosu od středu mezi očima až na konec na levou a pravou stranu a pak vybrali tu míru, která byla delší (protože obličeje nejsou přesně symetrické).

„Zajímavé je, že výška, hmotnost a všechny ostatní faktory, které měřili, s délkou penisu nesouvisely,“ říká Malik. „Nos byla jediná část těla, která s délkou penisu skutečně korelovala.“

Na jiném místě studie publikovaná v časopise Asian Journal of Andrology naznačuje, že skutečným ukazatelem velikosti penisu mohou být vaše prsty: konkrétně rozdíl ve velikosti ukazováčku a prsteníčku. Pokud je váš ukazováček kratší, gratulujeme.

KOUKNI SE  Subinka není žádná chudinka

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × 4 =