Slavné hvězdy, které se omluvily za své vlastní filmy

Někdy filmy nedopadnou úplně podle plánu. Často za to může nedostatek času na natáčení, nízký rozpočet nebo zkrátka špatně odvedená práce režiséra. Někdy se stane, že ani slavné hvězdy nedokáží prodat své filmy, a pak z toho vznikne otřesná fraška. Následující celebrity se omluvily za své filmy, které se staly propadáky.

5. George Clooney – Batman a Robin

Režisér Joel Schumaker na počátku své kariéry režíroval snímek Batman a Robin, který je považován za nejhorší superhrdinský film všech dob. George Clooney se v mnoha rozhovorech omluvil za to, jak otřesně ten film dopadl a sám si dodnes utahuje z různých prvků ve filmu, například z kostýmu, ve kterém jsou vymodelované “Bat bradavky”. Clooney celou situaci popisuje takto:

“Když jsem přijal roli Batmana, myslel jsem si, že to bude skvělý krok vpřed v mé kariéře. Batman má miliony fanoušků, každý film o Batmanovi je velmi očekávaný a sledovaný. Ukázalo se, že to dobrý krok vůbec nebyl. Beru část viny za to, že ten film byl otřesný, na sebe. Nevím, co bych udělal jinak. Prostě ten film byl katastrofa a je mi to hrozně líto. Po premiéře jsem z toho měl depku a říkal jsem si, že jsem navždy zničil postavu Batmana. Po tomhle přece nikdo nemůže natočit další film o Batmanovi.”

Clooney také popisuje několik vtipných historek z natáčení: “Obvykle režisér za hercem přijde a řekne mu, co se od něho očekává, jaký herecký styl potřebuje nebo něco podobného. Joel místo toho měl obrovský megafon, do kterého zařval: “Tak jo, Georgi. Tvoji rodiče jsou mrtví. Nemáš nic, pro co žít. A akce!” Je těžké točit s takovým režisérem.”

KOUKNI SE  WTF sexuální scény v uměleckých filmech

4. Sam Worthington – Souboj Titánů

Herce Sama Worthingtona můžete znát například z filmů Avatar nebo Chatrč. Kromě úspěšných filmů má na svém kontě ale i obrovský propadák Souboj Titánů, který rozhodně nedostál kvality původního filmu. Nutno poznamenat, že se Sam omluvil ještě v době, kdy nevyšel druhý díl Souboje Titánů. Poté se omlouval znovu…

“Tímto filmem jsme zklamali hodně diváků a uvědomuju si to. Všude na internetu vidím vtipy na scénu “vypusťte Krakena!” A chápu to. Byl to strašně kýčovitý moment. Abych byl upřímný, vím o sobě, že umím hrát daleko lépe.”

3. Halle Berry – Catwoman

V roce 2006 získala Halle Berry cenu za nejhorší ženskou hereckou hvězdu. Cenu přijala a slíbila, že v životě nenatočí Catwoman 2. O dva roky předtím přijala Zlatou malinu za nejhorší herecký výkon v hlavní roli. Na předávání cen prohlásila:

“Chtěla bych poděkovat studiu Warner Brothers. Díky za to, že jste mě obsadili do takové sračky. Bože, to je ale otřesný film!”

Helle Berry je tedy schopná uznat, že Catwoman byl vážně strašný film.

2. Shia LaBeouf – Indiana Jones a Království křišťálové lebky

Snad nikomu se nelíbilo čtvrté pokračování Indiana Jonese a většina diváků si přeje, aby to šlo vzít zpět a Indiana Jones byl jen trilogie. Jen málokdo tedy chápe, že se Spielberg chystá na pátý film. V rozhovoru na festivalu v Cannes v roce 2010 herec Shia LaBeouf uznal, že byl nejotravnější postava celého filmu a řekl:

KOUKNI SE  Největší klišé v hororových trailerech

“Ta scéna, kdy jsem se jako opice houpal na liánách byla strašná. Byla špatně napsaná a nebyla moc dobře zrežírovaná. Ale celý film není jen selháním scénáristy a režiséra. Úloha herce je vdechnout postavám život a udělat je zábavnými, zajímavými. A já jsem selhal. Je to moje vina.”

1. Steven Spielberg – Indiana Jones a Království křišťálové lebky

Za Království křišťálové lebky se omluvil dokonce i samotný režisér Steven Spielberg. Spielberg, Lucas i LaBeouf tak trochu svádějí vinu jeden na druhého, ale zároveň přiznávají, že odvedli špatnou práci. Tedy až na George Lucase, který se neomluvil, ale naopak přišel se scénářem na pátý díl. Spielberg o filmu prohlásil:

“George a já jsme měli obrovskou hádku ohledně toho filmu. Neměl jsem rád postavu, kterou hrál Shia LaBeouf. A ani jsem nechtěl, aby ten film souvisel s mimozemšťany nebo bytostmi z jiné dimenze, nebo aby to byla jiná podobná pitomost. Ale jsem vždy věrný svým přátelům. A George je můj nejlepší přítel. Je to zkušený scénárista a věřil jsem, že cokoli napíše, se bude divákům líbit. George byl vždy ten, který vymýšlel příběhy a vždy řeknu, že pokud se vám Indiana Jones líbí kvůli příběhu, je to práce George a ne má. Pokud George v nějaký příběh věří, já tomu dám maximum, i když se mi ten příběh nezamlouvá. Má práce na čtvrtém Indiana Jonesovi byla to dobře zrežírovat. Selhal jsem.”

KOUKNI SE  Netušené skutečnosti skryté v kultovních snímcích

Pavel Melotík

Zdroje: http://screencrush.com/people-who-apologized-for-their-own-movie/?utm_source=zergnet.com&utm_medium=referral&utm_campaign=zergnet_57326

https://www.youtube.com/watch?v=AXzcSCf3kwg

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × 3 =