Filmové dvojice, které se ve skutečnosti nemohou vystát

Ve svých rolích se zdají být nejlepšími přáteli či spřízněnými dušemi, ne vždy je však vše tak, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Začněme párem ze Zápisníku jedné lásky, jednoho z nejznámějších romantických filmů vůbec. Ač to tak na plátně nevypadá, Ryan Gosling a Rachel McAdams k sobě v reálném světě žádné sympatie neprojevují, ba naopak. Jejich hádky nejednou zkomplikovaly natáčení. Druhým, neméně slavným párem stříbrného plátna je Leonardo DiCaprio a Clare Danes z moderně pojaté adaptace klasiky Romeo a Julie. Danes rozhodně nesdílela Leův smysl pro humor a nazývala ho dokonce dětinským. Dokonce i Patrick Swayze a Jennifer Grey v legendárním hříšném tanci skrývali své neshody, konkrétněji pak Patrickovi vadila náladovost, kterou „Baby“ asi tak úplně nehrála, a také přecitlivělost.

Zdroj: http://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/20/590x/The-NotebookThe-Notebook-597934.jpg

Nemusí se však vždy jednat jen o romantické vztahy. Příkladem může být i přátelství, které se zdá na televizních obrazovkách nerozlučné. Tak tomu bylo například v kultovním seriálu Sex ve městě, konkrétně mezi Sarah Jessicou Parker a Kim Cattrall. Zřejmě největším důvodem k nevraživosti zde pak bylo zjištění, že „Carry“ dostává za své herecké výkony mnohem vyšší honorář než „Sam“. Ze stejného soudku pak můžeme zmínit například Brendu a Kelly ze seriálu 90210.

Zdroj: http://images2.fanpop.com/images/photos/5000000/Brenda-and-Kelly-beverly-hills-90210-5026840-500-375.jpg

Naschvály si pak nejen před kamerami dělala i dvojka padouchů Dvě tváře a Hádánkář ze snímku „Batman navždy“, ztvárněná Tommy Lee Jonesem a Jimmem Carreyem. Jejich neshody byly tak veliké, že spolu tito herci nebyli schopni ani obědvat u jednoho stolu.

KOUKNI SE  Report z KVIFF – Běsi ve Varech #2: Indonéské prokletí na dálnici
Zdroj: http://artalk.cz/wp-content/uploads/2010/06/twoface1.jpg

Barbora Koďousková

Zdroj úvodní fotografie: http://www.vogue.com/wp-content/uploads/2016/07/08/dirty-dancing-resort-still.jpg

Předchozí článekRecenze: Kybersex nejen na internetu
Následující článekRecenze: El Gusto

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one + 20 =