Nejdelší erotické scény ve filmech

Dr. William Harford (Tom Cruise) and Alice Harford (Nicole Kidman) in Stanley Kubrick's "Eyes Wide Shut." (Photo by Warner Bros)

Milovníky filmů s nádechem erotiky, která možná plní naše skryté touhy, jistě potěší tento článek, zaměřený na nejdelší erotické scény ve filmech. Filmů s erotickou tématikou je nespočet. Některé se řadí ke kvalitnějším snímkům se skvělým hereckým obsazením, jiné představují pouhou nesmyslnou škálu stále se opakujících, ohraných sexuálních scén s příšernými aktéry. Níže se tedy můžete podívat na filmy, jenž obsahují dlouhé erotické scény, které můžete zhlédnout v plné přístupné verzi.

Duch (1990)

Romantické drama z roku 1990 s Patrickem Swayzem a Demi Moore v hlavní roli nám odkrývá dokonalé manželství a splynutí dvou rozdílných osob, které pojí láska a silný erotický náboj, který z první poloviny filmu čiší. Erotická scéna, během které se Demi jako výtvarnice snaží vyrobit jakousi vázu a Patrick obkročmo sedící za ní, ji laská za krkem a něžně líbá, je moje oblíbená. V pozadí hraje skvělý song od Righteous Brothers – Unchained Melody. Scéna trvá něco málo přes tři minuty a je prostě dokonalá.

ghost

Základní instinkt (1992)

Erotický thriller, který si Vás získá svou tajemnou stránkou. Vtáhne Vás do děje erotická atmosféra filmu se svůdnou Sharon Stone, coby spisovatelkou a Michaelem Douglasem jako policistou zapojujícím se do nebezpečných her Sharon. Erotické dusno na Vás dýchne přímo z obrazovky a lechtivých scén je ve filmu nespočet.

basic_instinct_1992

Kids (1995)

Režisér Larry Clark ve filmu Kids přesvědčivě zachycuje jeden den ze života teenagerů, které v životě zajímají pouhé dvě věci – drogy a sex. Ústřední postava mladík Telly má neskutečnou posedlost připravovat o panenství nezletilé dívky. Není v tom jen chtíč, ale také jistota, že se nenakazí žádnou pohlavní chorobou. Paradoxně on sám nic netušíc šíří HIV. Snímek zobrazující dlouhé erotické scény je v některých zemích přístupný už od 15-ti let.

kids

Spalující touha (1999)

Toto mysteriózní erotické drama je poslední dílo producenta  a režiséra Stanleyho Kubricka (Lolita, Osvícení). Bohatý New Yorský lékař William se stane nepříčetným žárlivcem poté, co mu jeho atraktivní a přitažlivá žena oznámí, že by byla schopna opustit jejich dosavadní život kvůli erotickému zážitku s jiným mužem. Zoufalý William toho poté využije a na truc si splní malou sexuální touhu  a za pomoci přítele pronikne na karneval v benátském stylu, kde je provozován záhadný sexuální rituál. Film má silný erotický náboj. Mezi Nicole Kidman a Tomem Cruisem to neuvěřitelně jiskří. Sexuální napětí je cítit během rozhovoru v ložnici, na karnevalu a v průběhu celého filmu si můžeme užívat ,,lechtivou“ atmosféru.

Eyes-Wide-Shut-354

Zvrácený (2002)

Tento film od Gaspara Noého o krásné dívce (Monica Belluci), jenž je v podchodě brutálně zbita a znásilněna, nám zobrazuje velice syrový snímek, při němž se ne jednomu divákovi v kině hodil sáček na zvracení. A je to právě díky scéně, která nám zobrazuje erotiku trochu drsným a možná ne pro každého stravitelným způsobem. Scéna, při níž je Monica znásilněna, trvá několik minut a je doslova nechutná. Film si nebere servítky a velice zvláštní je na filmu způsob natáčení. A to je ten, že je film začíná koncem.

Gaspar-Noe-Love-c-est-tout-gentil-a-cote-d-Irreversible

Chloe (2009)

Mysteriózní drama zobrazující úspěšný manželský pár, jenž navenek vypadá spokojeně, ale pod povrchem se skrývá podezrívavost. Catherina (Julianne Moore) má podezření, že ji David (Liam Neeson) podvádí. Pro klid v duši si najme svůdnou prostitutku Chloe (Amanda Seyfried), která má Davida svést. Bohužel Catherine netuší, čeho všeho je Chloe schopná. V závěru filmu můžeme vidět sexuální scénu, kde Catherine podlehne Chloe a vášnivě se pomilují.

chloe34

Poslední noc v Římě (2010)

Krásná španělka Alba potká poslední den svých prázdnin v Římě ruskou turistku Natašu. Alba se s ní dá do řeči a jelikož cítí sexuální napětí, pozve ji k sobě na do hotelu. I přes prvotní zábrany se spolu pomilují a prožijí večer plný slasti a naplněné touhy. Poté si vzájemně vypráví své životní příběhy. V první polovině filmu je vidět takřka dokonalé několikaminutové splynutí dvou atraktivních žen v plné kráse. Tento záběr v první polovině filmu bych v seznamu označila za nejdelší.

room-in-rome-2010-large-picture

Návrat do atomového gymnázia (2013)

Tento komediální horor je v podstatě remake na Atomové gymnázium z roku 1986. Mutující středoškoláci, skupina pěveckého sboru, bizarní sex a nekonečný tok zeleného slizu. To je ve shrnutí vše, co může Kaufman (režisér) nabídnout. Scéna při níž si mladý pár užívá sex a muž je probodnut čímsi odpudivým připomínající housenku, je spíše úsměvná než erotická. Ale před nesmyslnou smrtí muže je cítit mírné erotické napětí a scéna je dost dlouhá na to, aby se umístila v seznamu.

Return-to-Nuke-Em-High-Volume-1-2013-movie-5

Nymfomanka (2013)

Již ze samotného názvu vyplývá, o čem film ve skutečnosti je. Joe, hlavní hrdinka filmu, je nymfomanka, kterou najde starší intelektuální muž zbitou v parku. Joe mu svou sexuálně nabitou životní cestu vypráví. Film je rozdělen do 8-mi kapitol. V každé kapitole spatříme dlouhé sexuální scény, ale i značně nepatřičné a nechutné úryvky. Nymfomanka pojednává o životním osudu jedné ženy, která popisuje svůj příběh pomocí bujné fantazie a vpouští nás do svého života nymfomanky.

n1
Michaela Bernardová

 

www.popsugar.com

 

Předchozí článekRecenze: Nežijeme věčně, žijme tedy až do konce
Následující článekSuicide Squad – přichází tým záporáků!

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nineteen − 5 =