Slavné filmové celebrity, které už ani nepoznáte…

Na některých filmových hvězdách se zub času podepsal více, než by bylo zdrávo. Často si naše oblíbené herce a herečky pamatujeme z jejich nejslavnějších rolí, ale nevíme, jak jsou na tom v současnosti.

5. Mickey Rourke

Na Oskara nominovaný Mickey Rourke se rozhodně vzhledově změnil od 80. let, kdy byl vycházející hvězdou Hollywoodu. Kvůli boxu měl několikrát zlomený nos, a tak pětkrát podstoupil plastickou operaci. “Chtěl jsem si nechat spravit obličej, ale vybral jsem si na práci toho nesprávného chlapa.”, říká Mickey Rourke v rozhovoru o jeho plastickýh operacích.

4. Meg Ryan

Meg Ryan se proslavila rolemi v romantických komediích. Zahrála si například ve filmech Láska nebeská, Láska přes internet, Samotář v Seattlu nebo Když Harry potkal Sally. Teď ve svých 56 letech už nabídky na podobné role nedostává. Dokonce posměšné články o jejím obličeji plní titulní strany některých bulvárních deníků, podle kterých herečka podstoupila plastickou operaci. Nicméně tato informace nikdy nebyla potvrzená.

3. Val Kilmer

Val Kilmer byl dlouho středem mediální pozornosti kvůli jeho rychle ubývající váze. V roce 2014 jeho váha rapidně klesla a doktoři začali mít podezření na zhoubný nádor v jeho hrdle. Nicméně Kilmer tvrdil, že jde pouze o běžná vyšetření, a že zhubl kvůli role Marka Twaina v životopisném filmu.

2. Jennifer Grey

Proslavila se v romantickém filmu Hříšný tanec po boku Patricka Swayzeho. Poté prakticky zmizela z mapy Hollywoodu. Herečka poté podstoupila dvě plastické operace, které jí byly doporučeny. Jenže operace se nevydařily podle plánu a Jennifer Grey už podle tváře pozná jen málokterý fanoušek.

KOUKNI SE  Filmoví hrdinové, kteří museli zemřít, aby vyhráli

1. Shelley Duvall

Nejvíce se proslavila hlavní rolí ve filmu Osvícení Stanleyho Kubricka. Náročné natáčení ji psychicky poznamenalo, a později v důsledku těžkých životních okolností duševně onemocněla. Dabovala i v animovaném filmu Pepek námořník, kde spolupracovala například s Robinem Williamsem. Shelley žije sama ve svém domě v Texasu. Trpí halucinacemi, ve kterých ji například navštěvuje Robin Williams.

Pavel Melotík

Zdroje: https://www.csfd.cz/tvurce/100-val-kilmer/oceneni/

http://www.nickiswift.com/1469/stars-wouldnt-even-recognize-anymore/s/image-11936/

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

11 + seventeen =