Trailer: Vin Diesel je komiksový Bloodshot

V příštím roce se kromě dalších filmů od Marvelu dočkáme i několika „menších“, méně známých zpracování komiksových příběhů. Tím prozatím nejzajímavějším projektem je Bloodshot.

Ray Garrison, elitní voják americké armády byl zabit při jedné ze svých misí. Ray je znovuoživený organizací Project Rising Spirit. A nejen to. Jeho vzkříšené tělo je doplněné armádou nanobotů, které má v krevním řečišti. Tito nanoboti poskytují Garrisonovi širokou paletu superschopností včetně okamžitého léčení i toho fatálního. Posílený novými schopnostmi se pod krycím jménem Bloodshot vydává na cestu pomsty. Chce najít a zabít muže, který je zodpovědný za smrt jeho ženy. Jenže i na samotné organizaci je cosi prohnilého. A okruh lidí, kterým může věřit rychle klesá. Pokud ale nemůže věřit nikomu, může vůbec věřit sám sobě?

Bloodshot je prvním snímkem, který vznikl na motivy komiksů z nakladatelství Valiant Entertainment. Hlavní roli si střihl Vin Diesel. V dalších rolích si zahraje Eiza González (Baby Driver, Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, Alita: Bojový Anděl), Toby Kebbell (Princ z Persie: Písky času, Úsvit planety opic, Warcraft: První střet), Michael Sheen (Underworld, Alenka v říši divů, Noční zvířata), Sam Heughan (First Light; Špión, který mi dal kopačky; seriál Cizinka), Guy Pearce (Smrt čeká všude, Iron Man 3, Brimstone) nebo Jóhannes Haukur Jóhannesson (Noe, Vodní efekt, Atomic Blonde: Bez lítosti).

Bloodshota zrežíruje nováček v oboru Dave Wilson, který má na svém kontě pouze jednu epizodu k seriálu Love, Death & Robots. Scénář napsal Eric Heisserer (Věc: Počátek, Zhasni a zemřeš, Příchozí) a Jeff Wadlow (Cry Wolf, Kick-Ass 2, Vadí nevadí). Hudbu k filmu složil Steve Jablonsky (Ostrov, série Transformers, Na život a na smrt, Poslední lovec čarodějnic, Deepwater Horizon: Moře v plamenech).

KOUKNI SE  Paroží: Folklórní horor o indiánském monstru je konečně v kinech!

Akční sci-fi/fantasy snímek Bloodshot podle komiksové předlohy vtrhne do našich kin 21. února 2020.

Ondřej Blahut

www.imdb.com, www.comingsoon.net

Předchozí článekHoubové šílenství: tři netradiční recepty z hub
Následující článekGrand Theft Auto: San Andreas oslaví své 15.narozeniny

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

20 + 1 =