Konec lidské rasy se blíží s posledním trailerem na Válku o planetu opic

Už za dva měsíce do našich kin dorazí akcí nabité drama Válka o planetu opic, a proto tvůrci trailery rozhodně nešetří.  Tentokrát nám tvůrci naservírovali pořádnou dávku střihů ze strhující akce, kterou nám film nabídne.

Válka o planetu opic je již třetí pokračování filmů pojednávajících o tom, jak se Země stala Planetou opic, jakou známe z kultovního filmu Franklina J. Schaffnera, popřípadě slabšího odvaru od Tima Burtona. Režie Války o planetu opic se ujme Matt Reeves (Smrtící iluze, Monstrum), který má už s Planetou opic zkušenosti z předchozího dílu Úsvit planety opic. Matt Reeves se zároveň i podílí na scénáři spolu s Markem Bombackem (Smrtonosná past 4.0, Nezastavitelný, Wolverine). Ve snímku si zahrají Steve Zahn (Krvavý příliv, Klub poslední nadějě), Woody Harrelson (Lid versus Larry Flint, Zombieland, Hunger Games) nebo Terry Notary (Úsvit planety opic, Kong: Ostrov lebek).

„Žádné slitování, žádný mír. Tohle je válka.“ Konflikt mezi lidmi a opicemi jde do tuhého, a tak Ceasar a jeho opice nemají na vybranou a pouštějí se do války s lidskou armádou. Tu vede nelítostný a tvrdohlavý plukovník, který by nejraději všechny opice vyhladil z povrchu zemského. Dvě různé rasy tak stojí proti sobě v epické bitvě, která rozhodně o tom, kdo bude vládnout planetě Zemi.

Česká premiéra Války o planetu opic je stanovena na 13. 7. 2017.

Pavel Melotík

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × 2 =